لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 24 خرداد 1397     |     کد : 4819

ارتقای فرهنگ شهروندی، اولویت اصلی سازمان فرهنگی‌و هنری است

سرپرست سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز در دیدار با هیئت‌مدیره انجمن دانش‌آموختگان تئاتر تبریز، اظهار داشت: رویکرد این سازمان در حوزه‌های مختلف هنری، توجه به فرهنگ شهروندی است.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، میکائیل نظری در این دیدار، خاطرنشان کرد: تشکل‌های هنری، نسبت‌ به دستگاه‌های فرهنگی، از تخصص و تاثیرگذاری بیشتری برخوردار هستند، بر این اساس، معتقدم تاثیرگذاری و سطح کیفی برنامه‌های سازمان فرهنگی و هنری در صورت همکاری با تشکل‌ها و گروههای هنری، ارتقا خواهد یافت.
وی در عین حال با اشاره به این‌که ماموریت نخست سازمان فرهنگی، در حوزه فرهنگ شهروندی ‌است، افزود: در این راستا، طرح‌هایی که با موضوع فرهنگ شهروندی و آموزش‌های شهرنشینی باشد، می‌تواند موضوع همکاری باشد.
نظری ادامه داد: انجمن دانش‌آموختگان تئاتر استان، از مجموعه‌های پرباری است که ساز و کار آن، بر اصول علمی و پژوهشی استوار است؛ این مزیت در صورت مطابقت با رویکردهای سازمان فرهنگی و هنری، قطعاً نتایج ماندگار خواهد شد.

علی فتوحی، رئیس هیئت‌مدیره انجمن دانش‌آموختگان تئاتر تبریز نیز در این دیدار تاکید کرد: انجمن دانش‌آموختگان تئاتر تبریز، نحوه همکاری خود را متناسب با رویکردهای سازمان در نظر گرفته‌است.
وی خاطرنشان کرد: سازمان فرهنگی و هنری، از دستگاه‌های تاثیرگذار در حمایت از هنر تئاتر است و این ویژگی، موجب دلگرمی و پشتکار گروه‌های نمایشی است.
 
 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز