لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 24 خرداد 1397     |     کد : 4817

برنامه‌های سازمان فرهنگی‌وهنری، با اولویت حمایت از هنرمندان بومی، در خدمت اهداف تبریز 2018

سرپرست سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز در دیدار با نماینده تام‌الاختیار استاندار آذربایجان‌شرقی در ستاد تبریز 2018، تاکید کرد که برنامه‌های این سازمان، با اولویت حمایت از هنرمندان بومی، در خدمت اهداف تبریز 2018 است.

 به گزارش روابط‌عمومی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، میکائیل نظری در این دیدار، متذکر شد: سازمان فرهنگی و هنری، ارتقای آموزش‌های شهروندی، ارج‌نهادن به مفاخر شهر و حمایت از توان بومی فرهنگ و هنر را در متن برنامه‌های خود قرار داده است.
وی اضافه کرد: معتقدیم این رویکردها، می‌تواند در خدمت اهداف تبریز 2018 باشد و ضمن تلطیف فضای شهر، شاخص‌های گردشگری شهرمان را نیز پوشش دهد.
نظری، اظهار امیدواری کرد، با مدیریت هزینه‌ها و کیفی‌سازی برنامه‌ها، دوره‌ای درخشان در چشم‌انداز  فرهنگ و هنر شهر ترسیم شود.
دکتر الموسوی، نماینده تام‌الاختیار استاندار آذربایجان‌شرقی در ستاد تبریز 2018 نیز در این دیدار، با اشاره به این‌که سازمان فرهنگی و هنری، با برخورداری از نیروهای موثر فرهنگی، از مجموعه‌های متخصص شهرداری است، گفت: سیاستگذاری‌های مختلف فرهنگی در حوزه شهر و شهرداری، با تلاش عوامل این سازمان، به نقطه مطلوب اجرا می‌رسد؛ از این رو، نقش مدیریت این سازمان، در حوزه اجرایی شهر، بسیار حساس و ارزشمند است.
در این جلسه، همچنین پیشنهادهای فرهنگی و هنری مربوط به رویداد تبریز 2018 بحث و بررسی شد.
سیروس مسطفی، معاون فرهنگی و هنری سازمان نیز در این دیدار حضور داشت.
 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز