لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
تاریخ : سه شنبه 22 خرداد 1397     |     کد : 4816

جشن‌های بزرگ عید سعید فطر با تدارک ویژه سازمان‌فرهنگی‌و‌هنری برگزار می‌شود

سرپرست سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز از برگزاری جشن‌های ویژه عید سعید فطر خبر داد و گفت: ایجاد نشاط معنوی و اجتماعی در سطح شهر، از ضرورت‌های مهم شهر است و سازمان با تدارک ویژه، برگزاری جشن‌های ویژه عید سعید فطر را در دستور کار قرار داده‌است.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، میکائیل نظری با بیان این مطلب اظهار داشت: سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، بلافاصله پس از برگزاری آئین پرفیض «وداع با ماه مبارک رمضان»، جشن‌های ویژه عید سعید فطر را با همکاری مجموعه‌ای از حوزه‌های اجرایی در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می‌کند.
وی اظهار داشت: تدارک این جشن‌ها بر اساس سیاست‌های ستاد «تبریز 2018» و با همراهی عزیزان نیروی انتظامی، اداره‌کل ارتباطات و بین‌الملل شهرداری تبریز و شهرداری منطقه 1 تبریز، پیش‌بینی شده‌‌است.
سرپرست سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز ادامه داد: سعی شده تا بخش‌های مختلف جشن، ضمن برخورداری از فضای مفرح و نشاط‌بخش، از محتوا و غنای لازم برخوردار باشد؛ از این رو این، به لطف خدا شاهد یکی از متفاوت‌ترین جشن‌های میدانی سال‌های اخیر در روزهای مقارن با عید سعید خواهیم بود.
نظری، نورافشانی‌های ویژه، تواشیح، موسیقی پاپ و عاشیقی، بخش‌های نمایش و پخش‌ فیلم را از بخش‌های عمده جشن‌های سازمان فرهنگی و هنری شهرداری به مناسبت عید سعید فطر عنوان کرد.
گفتنی است جشن‌های بزرگ عید سعید فطر، از ساعت 10 شب جمعه 25 خرداد در محوطه شهرداری مرکزی تبریز و شنبه 26 خرداد در پارک ولیعصر واقع در سربالایی ولیعصر برگزار می‌شود.
 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز