لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 21 خرداد 1397     |     کد : 4811

اهتمام نهادهای فرهنگی به رونق تولیدات فاخر هنری منجر خواهد شد

رییس انجمن خوشنویسان تبریز گفت: اهتمام و مشارکت نهادهای فرهنگی به رونق تولیدات فاخر هنری منجر خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، یونس نصیری با بیان اینکه هنرمندان همواره از خلق آثار جدید هنری و نیز استمرار کار فرهنگی استقبال می کنند خاطر نشان کرد: بدون تردید اگر این حمایت ها همواره باشد، هنرمندان نیز دلگرمی و انگیزه بیشتری برای کار در این حوزه خواهند داشت و با حضور خود، این عرصه را پویا نشان می دهند.

وی با قدردانی از همراهی مستمر نهادهای فرهنگی، برگزاری همایش های خوشنویسی را به عنوان یکی از رویدادهای بدیع هنری شهر خواند که تواسته به همدلی میان هنرمندان و مدیران فرهنگی منجر شود و آثار فاخر و ماندگاری را نیز ثبت کند.

رییس انجمن خوشنویسان تبریز با قدردانی از سازمان فرهنگی هنری شهراری تبریز در مشارکت و نیز برگزاری همایش های خوشنویسی متعدد در تبریز گفت: بی شک نقش این سازمان در حمایت از هنر خوشنویسی ارزشمند است و مشارکت این نهاد فرهنگی در برگزاری همایش خوشنویسی کتابت کلام وحی نیز، در خاطره ها خواهد ماند.

استاد یونس نصیری با طرح این پیشنهاد که می توان برگزاری این همایش ها را به محلاتی که تعامل با شهروندان در آن بیشتر است اظهار داشت: در همایش خوشنویسی استاد شهریار که سال گذشته برگزار شد، این تجربه در محوطه مقبره الشعرا، صورت گرفت که با استقبال گسترده از سوی شهروندان همراه بود و در آن، بسیاری از شهروندان از خلق آثار هنری لذت می بردند.

وی افزود: برای ما، این تجربه یک اتفاق  ماندگار بود که توانست به همدلی میان هنرمندان و شهروندان منجر شود، که می تواند با تکرار، زمینه خوبی را فراهم نماید.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز