پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398 _
 
 
 لینک های مرتبط

 
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397     |     کد : 4742

برای اعتلای سازمان، عزمی راسخ خواهیم داشت

سرپرست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: برای تحقق اهداف سازمانی، و برای بالندگی آن عزم راسخ خود را قوام خواهیم بخشید.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز،؛ میکاییل نظری در نخستین جلسه عمومی با همکاران خود، با بیان اینکه سازمان، مجموعه ای با توانمندی های انسانی و فرهنگی قابل ملاحظه در بدنه شهرداری تبریز است اظهار داشت: کارنامه درخشان این سازمان در سالهای گذشته، محصول همبستگی جمعی همکاران و همراهی هنرمندان و همراهان همیشگی سازمان است که توانسته اند برای اعتلا و اعتبار سازمان تلاش کنند.

وی با تشکر از تلاش همه این تلاش ها موثر اظهار داشت: بی شک همه مسیری که تاکنون پیموده ایم، راهی سرشار از موفقیت و اعتبار بوده که توانسته به شهر داشته هایی فرهنگی بیفزاید و آن را در مجامع جهانی و ملی بلندآوازه کند.

سرپرست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، با بیان اینکه ارج نهادن به هنرمندان، فرهیختگان و اصحاب فرهنگ و هنر، اصلی ترین محور فعالیت در دوره جدید خواهد بود اظهار داشت: مقام هنرمندان مقامی شامخ است که به هیچ روی، نباید مخدوش شود و از اعتبار و ارزش ایشان که بی شک آبروی فرهنگی تبریز به شمار می رود، کاسته شود.

وی اظهار داشت: تلاش برای همراهی با رویدادهای هنری در شهر، همراهی موثر با هنرمندان، ایجاد سامانه های جدید تعامل هر چه بهتر با هنرمندان و اصحاب فرهنگ و هنر را از جمله اهداف سازمان در دوره جدید یاد کرد و افزود: تلاش ما بر این پایه خواهد بود که زمینه را برای ارتقای سطح فعالیت های فرهنگی و هنری فراهم کنیم و به آن ارج ببخشیم.

نظری، همچنین تمرکز بر آموزش های شهروندی را بخشی دیگر از محور فعالیت ها در دوره جدید یاد کرد و افزود: آموزش های شهروندی، بخشی از رسالت سازمانی ماست و باید بیش از پیش بر این زمینه تمرکز کنیم.

وی با قدردانی از اعتماد شهردار محترم تبریز، دکتر شهین باهر در اداره سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز اظهار داشت: ضمن آنکه خاضعانه از این اعتماد قدردانی می کنم، صمیمانه امیدوارم که زمینه ای برای ایجاد و آفرینش کارنامه ای مقبول و مورد تایید همه بزرگان و اصحاب فرهنگ و هنر و نیز شهروندان ارجمند تبریز فراهم شود.

نظری خواستار استمرار و تقویت این تلاش شد و از عموم همکاران خود خواست با بهره گیری از تجارب پیشین، خلاقیت ها و نوآوری های جدید و نیز همبستگی بیشتر و بهتر با همکاران و سایر اقشار هنری، به موفقیت در این راه کمک کنند.

نظری همچنین با تاکید بر ضرورت ایجاد همدلی و همبستگی در درون مجموعه سازمان اظهار داشت: امیدواریم با تقویت این روحیه، به بالندگی و اعتلای سازمان کمک کرده و اثرگذاری بیشتر و بهتری داشته باشیم.


وی با تشکر از تجارب غنی اندوخته شده توسط مدیران عامل پیشین سازمان، از آنها به عنوان میراثی گرانسنگ برای استمرار راه پیش رو خواند و اظهار داشت: رهنمودهای این بزرگواران، زمینه ساز موفقیت ما در این وادی است از راهنمایی ها، آراء و رهنمودهای ایشان به تمامی ظرفیت بهره خواهیم برد.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز