لینک های مرتبط


 
 
 

 
  آمار سايت
مهمان : 241
اعضا عضو سایت : 4
اعضا آنلاین : 0
امروز : 252
ديروز : 1661
ماه : 0
 
  جستجو
 
تاریخ : سه شنبه 25 ارديبهشت 1397     |     کد : 4741

سرآغازی دیگر با ادای احترام به شهدا و هنرمندان فقید تبریز

همزمان با آغاز مسئولیت سرپرست جدید سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، همکاران این سازمان به مقام شامخ شهدا و همچنین هنرمندان فقید تبریز ادای احترام می نمایند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، در این آیین معنوی، مدیران و همکاران این سازمان به همراه جمعی از پیشکسوتان و هنرمندان شهر به تجدید میثاق با شهدای گلگون گفن شهرمان و همچنین ادای احترام به هنرمندان آرمیده در قطعه هنرمندان و نام آوران آرامستان تبریز می روند.
میکائیل نظری، سرپرست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در این خصوص گفت: با همراهی اساتید برجسته و پیشکوستان شهر و همکاران بازوی اجرایی خدمات فرهنگی شهرداری تبریز، فعالیت رسمی خود در این نهاد ارزشمند را آغاز می کنم و امیدواریم با برکت دعای خیر این بزرگواران، ایام پرثمری در این مجموعه را به ثمر برسانیم.
ادای احترام، غبار روبی و نثار شاخه گل به محضر شهدا و هنرمندان درگذشته ی شهر، در حضور اساتید، پیشکسوتان و تلاشگران عرصه فرهنگ و هنر شهر از دیگر بخشهای این دیدار معنوی خواهد بود.
برنامه غبارروبی و ادای احترام و تجدید میثاق با شهدای آرمیده در گلزار شهدا و قطعه هنرمندان و نام آوران تبریز با حضور هنرمندان برجسته شهر، اهالی فرهنگ، پیشکسوتان، مسئولان و تلاشگران این حوزه، روز چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه ساعت 9 صبح انجام می شود.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   سه شنبه 25 ارديبهشت 1397  ساعت  20   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  61
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :