پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398 _
 
 
 لینک های مرتبط

 
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : سه شنبه 25 ارديبهشت 1397     |     کد : 4741

سرآغازی دیگر با ادای احترام به شهدا و هنرمندان فقید تبریز

همزمان با آغاز مسئولیت سرپرست جدید سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، همکاران این سازمان به مقام شامخ شهدا و همچنین هنرمندان فقید تبریز ادای احترام می نمایند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، در این آیین معنوی، مدیران و همکاران این سازمان به همراه جمعی از پیشکسوتان و هنرمندان شهر به تجدید میثاق با شهدای گلگون گفن شهرمان و همچنین ادای احترام به هنرمندان آرمیده در قطعه هنرمندان و نام آوران آرامستان تبریز می روند.
میکائیل نظری، سرپرست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در این خصوص گفت: با همراهی اساتید برجسته و پیشکوستان شهر و همکاران بازوی اجرایی خدمات فرهنگی شهرداری تبریز، فعالیت رسمی خود در این نهاد ارزشمند را آغاز می کنم و امیدواریم با برکت دعای خیر این بزرگواران، ایام پرثمری در این مجموعه را به ثمر برسانیم.
ادای احترام، غبار روبی و نثار شاخه گل به محضر شهدا و هنرمندان درگذشته ی شهر، در حضور اساتید، پیشکسوتان و تلاشگران عرصه فرهنگ و هنر شهر از دیگر بخشهای این دیدار معنوی خواهد بود.
برنامه غبارروبی و ادای احترام و تجدید میثاق با شهدای آرمیده در گلزار شهدا و قطعه هنرمندان و نام آوران تبریز با حضور هنرمندان برجسته شهر، اهالی فرهنگ، پیشکسوتان، مسئولان و تلاشگران این حوزه، روز چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه ساعت 9 صبح انجام می شود.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز