لینک های مرتبط


 
 
 

 
  آمار سايت
مهمان : 257
اعضا عضو سایت : 4
اعضا آنلاین : 0
امروز : 251
ديروز : 1661
ماه : 0
 
  جستجو
 
تاریخ : سه شنبه 25 ارديبهشت 1397     |     کد : 4740

عملکرد شاخص سازمان فرهنگی و هنری، خلا فرهنگ شهروندی را جبران کرده‌است

قائم‌مقام شهردار تبریز، با اشاره به نقش سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریزدر ارتقای فرهنگ شهروندی، اظهار داشت: عملکرد شاخص این سازمان در طول سال‌های متمادی، خلا فرهنگ شهروندی را جبران کرده است.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، رسول موسایی در مراسم معارفه سرپرست سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، خاطرنشان کرد: سازمان فرهنگی و هنری به عنوان بازوی اجرایی در حوزه فرهنگ، افکار عمومی، رسانه‌ها و عموم شهروندان را با خود همراه ساخته‌است.
وی با اشاره به این‌که انتظارات و توقعات از این سازمان، روز‌به‌روز در حال افزایش است، ادامه داد: نگاه مدیریت شهری این است که حوزه فرهنگی شهرداری، در راستای افزایش مشارکت‌های مردمی، ارتقای فرهنگ شهرنشینی و توسعه آموزش‌های شهروندی حرکت کنند؛ در این صورت، سایر حوزه‌های اجرایی خواهند توانست کیفیت خدمات خود را افزایش و هزینه‌های اجرایی را کاهش دهند.
قائم‌مقام شهردار تبریز، با قدردانی از خدمات چهار سال گذشته حسین آذرنیا، مدیرعامل سابق سازمان فرهنگی و هنری، گفت: برادر پرتلاش، جناب آذرنیا، در سال‌های اخیر، علی‌رغم کاستی‌ها و محدودیت‌های بسیار، با تلاش بی‌وقفه خود، برنامه‌های موثرو جدی را در شهرمان پیگیری کردند.
موسایی با بیان این‌که تغییرات مدیریتی، امری طبیعی در روند خدمتگزاری است، متذکر شد: منابع انسانی، مهم‌ترین سرمایه‌ مدیریت اجرایی شهر است و شهروندان قطعاً قدردان مدیران و خدمتگزاران پرتلاش خواهند بود.
وی اضافه کرد: سرپرست جدید این سازمان، با پشتوانه تجارب دوره‌های مختلف و هکاری بیش‌ازپیش عوامل اجرایی سازمان، مسیر پرتلاش حوزه فرهنگ را ادامه خواهد داد و برای ایشان در این راه آرزوی توفیق داریم.
در ادامه این مراسم، حجت‌الاسلام حمیدی، معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تبریز، با تقدیر از خدمات حسین آذرنیا، گفت: حوزه فرهنگ، بحثی متفاوت از سایر حوزه‌های اجرایی است و بدون نگاه عاشقانه، نمی‌تواند نتیجه‌بخش باشد.
وی اضافه کرد: آقای آذرنیا از چهار سال گذشته، با چنین نگاهی وارد کار شدند و تلاش‌های شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیر ایشان، از یاد نخواهند رفت.
معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تبریز، تاکید کرد: مسیر اصلی‌مان در حوزه فرهنگی شهرداری، باید جلب مشارکت شهروندان و پیگیری آموز‌ش‌های شهروندی باشد؛ این مسیر با تلاش مدیران ادوار مختلف سازمان، به خوبی سپری شده و از این پس باید با انگیزه و امید مضاعف توسط جناب نظری، طی شود.
همچنین، مدیرعامل سابق سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز در این مراسم، با تاکید بر این‌که خدمت باید با در نظر داشتن رضای خدا و تکریم شهروندان باشد، گفت: خدا را شاکرم که با تلاش عوامل خدوم سازمان، همراهی مجموعه‌های مختلف فرهنگی و مشارکت شهروندان عزیز، توفیق خدمت داشته‌ام و از این پس نیز از همکاران سازمان انتظار دارم، با انگیزه مضاعف مدیریت جدید را یاری کنند.
وی خاطرنشان کرد: در شرایطی که وضعیت اقتصادی و آسیب‌های زندگی ماشینی، فشارهای مختلف بر زندگی شهری تحمیل کرده‌است، رسالت سازمان، ایجاد نشاط اجتماعی از طریق برنامه‌های آموزشی و فرهنگی بوده‌است.
آذرنیا متذکر شد: خدمت در سازمان‌های اجرایی، به خصوص مجموعه‌ای با جایگاه سازمان فرهنگی و هنری، قائم‌ به فرد نیست و قطعاً برنامه‌های پیش‌رو، با انسجام هر چه بیشتر تداوم خواهد داشت.
وی همچنین از حمایت‌های معاونت فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز و هیئت‌مدیره سازمان قدردانی کرد.
در خاتمه این مراسم، میکائیل نظری با اعطای حکم شهردار تبریز، به عنوان سرپرست سازمان فرهنگی و هنری معرفی و از تلاش‌های حسین‌ آذرنیا مدیرعامل سابق این سازمان قدردانی شد.مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   سه شنبه 25 ارديبهشت 1397  ساعت  14   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  111
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :