لینک های مرتبط


 
 
 

 
  آمار سايت
مهمان : 299
اعضا عضو سایت : 4
اعضا آنلاین : 0
امروز : 228
ديروز : 1661
ماه : 0
 
  جستجو
 
تاریخ : جمعه 21 ارديبهشت 1397     |     کد : 4724

اولویت هیات انتخاب «فیروزه هشتم»، با هنرمندانی است که در جریان عکاسی روز دنیا است

عضو هیات انتخاب عکاسان مدعو هشتمین جشنواره بین‌المللی عکس فیروزه، با اشاره به روند انتخاب عکاسان گفت: اولویت هیات جشنواره فیروزه، عمدتاً با هنرمندانی بوده که در جریان عکاسی روز دنیا بوده و در این مسیر در حال فعالیت هستند.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، اسحاق آقایی اظهار داشت: در بررسی رزومه عکاسان، تصمیم گرفته‌شد، در کنار عکاسانی که در جریان عکاسی روز دنیا هستند، توجه ویژه ای نیز به عکاسان تازه کار و مهجور داشته باشم

وی تاکید کرد که این فرصت می‌تواند گام مفید و مثبتی در ادامه روند فعالیت های عکاسان جوان باشد.

این کارشناس عکاسی، با اشاره به اینکه باید به هنرمندان جوان و تازه کار میدان داده شود، افزود: برای این منظور عکاسان، به سه دسته تقسیم شده  و به اسامی و نفراتی که نامی در این حوزه ندارند، توجه ویژه شده است؛ بر این اساس، در اکثر مواقع در صفحات شخصی این افراد دنبال اثرات و عکس‌های ثبت شده‌شان بودم.

آقایی افزود: كسى كه عكاسى می كند، مطمئنا ديدگاه‌هايى دارد كه با ثبت زيبایی‌ها، كاستی ها و كمبودها ارائه می كند و من با بررسی دیدگاه‌ها و نحوه کار به لیست نهایی دست پیدا کردم.

عضو هیات انتخاب عکاسان مدعو در بخش دیگری از سخنان خود عكاسى را  يك رسانه عالى، منفرد و مجرد دانست و تاکید کرد: عكاسى، هنر، تكنولوژى و فن آورى است كه در تمام زمينه ها فعال است.

وی افزود: يعنى حتى زير شاخه عكاسى به جريانات پزشكى مربوط می شود؛ در عكس راديولوژى هم بايد ابتدايى ترين مسائل عكاسى رعايت شود.

این هنرمند یاسوجی  دغدغه های عکاسی را کاستن بدبینی ها و داشتن نگاه زیبا  معرفی کرد و گفت:  تمامى هنرها براى تعالى انسا نها هستند.مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   جمعه 21 ارديبهشت 1397  ساعت  13   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  62
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :