لینک های مرتبط


 
 
 

 
  آمار سايت
مهمان : 253
اعضا عضو سایت : 4
اعضا آنلاین : 0
امروز : 229
ديروز : 1661
ماه : 0
 
  جستجو
 
تاریخ : جمعه 21 ارديبهشت 1397     |     کد : 4723

بازدید معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تبریز از دبیرخانه فیروزه هشتم

معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تبریز با حضور در دبیرخانه هشتمین‌جشنواره بین‌المللی عکس فیروزه ضمن بازدید از روند اجرایی این جشنواره، از تلاش داوران، هنرمندان و عوامل دبیرخانه قدردانی کرد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد حمیدی، در حاشیه این بازدید با اشاره به تاثیر عکاسی در انعکاس فرصت‌ها و چالش‌های شهر، اظهار داشت: فیروزه هشتم، با توجه به ارتباطات بین‌المللی و جایگاه هنری شهرمان، از اهمیت مضاعفی برخوردار است؛ همین امر موجب شده، سازمان فرهنگی و هنری و دبیرخانه متخصص این جشنواره، با حساسیت و تلاش بیشتری، روند جشنواره را پیگیری کنند.

وی با اشاره به حضور بیش از 500 عکاس در فیروزه هشتم، خاطرنشان کرد: تصاویری که توسط هنرمندان عکاس ثبت می‌شود، ذخیره ارزشمندی است که نقش تعیین‌کننده در معرفی سیمای عمومی شهر و ظرفیت‌های تاریخی و فرهنگی شهر خواهد داشت.

معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تبریز اضافه کرد: دستاوردهای فیروزه، در بخش های مختلف گردشگری، فرهنگی و اجتماعی حایز اهمیت بوده و در پیگیری اهداف تبریز 2018، نتیجه‌بخش است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمیدی از تلاش کارشناسان،  داوران و کمیته‌های اجرایی دبیرخانه قدردانی و اظهار امیدواری کرد، برگزاری مطلوب این جشنواره، در خدمت اهداف فرهنگی و گردشگری شهر، موثر واقع شود.مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   جمعه 21 ارديبهشت 1397  ساعت  13   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  65
ویرایش شده در جمعه 21 ارديبهشت 1397 ساعت 13 توسط مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :