لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
تاریخ : جمعه 21 ارديبهشت 1397     |     کد : 4723

بازدید معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تبریز از دبیرخانه فیروزه هشتم

معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تبریز با حضور در دبیرخانه هشتمین‌جشنواره بین‌المللی عکس فیروزه ضمن بازدید از روند اجرایی این جشنواره، از تلاش داوران، هنرمندان و عوامل دبیرخانه قدردانی کرد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد حمیدی، در حاشیه این بازدید با اشاره به تاثیر عکاسی در انعکاس فرصت‌ها و چالش‌های شهر، اظهار داشت: فیروزه هشتم، با توجه به ارتباطات بین‌المللی و جایگاه هنری شهرمان، از اهمیت مضاعفی برخوردار است؛ همین امر موجب شده، سازمان فرهنگی و هنری و دبیرخانه متخصص این جشنواره، با حساسیت و تلاش بیشتری، روند جشنواره را پیگیری کنند.

وی با اشاره به حضور بیش از 500 عکاس در فیروزه هشتم، خاطرنشان کرد: تصاویری که توسط هنرمندان عکاس ثبت می‌شود، ذخیره ارزشمندی است که نقش تعیین‌کننده در معرفی سیمای عمومی شهر و ظرفیت‌های تاریخی و فرهنگی شهر خواهد داشت.

معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تبریز اضافه کرد: دستاوردهای فیروزه، در بخش های مختلف گردشگری، فرهنگی و اجتماعی حایز اهمیت بوده و در پیگیری اهداف تبریز 2018، نتیجه‌بخش است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمیدی از تلاش کارشناسان،  داوران و کمیته‌های اجرایی دبیرخانه قدردانی و اظهار امیدواری کرد، برگزاری مطلوب این جشنواره، در خدمت اهداف فرهنگی و گردشگری شهر، موثر واقع شود.مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز