لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 17 ارديبهشت 1397     |     کد : 4710

18 اردیبهشت، زمان پذیرش عکاسان

پذیرش و ثبت‌نام حضوری عکاسان جشنواره فیروزه از ۱۸ اردیبهشت آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی جشنواره عکس فیروزه، پذیرش و ثبت‌نام حضوری عکاسان شرکت کننده در هشتمین جشنواره ملی و بین‌المللی عکس فیروزه تبریز، روزهای ۱۸ و ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ انجام خواهد شد.

بنا بر این گزارش، عکاسان بومی و شرکت‌کنندگان غیربومی آزاد جشنواره می‌توانند از ساعت ۸ تا ساعت ۲۱ روز سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت‌ماه با همراه داشتن کارت شناسایی، کارت مموری و دوربین (یا دوربین‌هایی که با آن به عکاسی خواهند پرداخت) به دبیرخانه جشنواره مراجعه و با تکمیل ثبت‌نام، شروع به عکاسی نمایند. همراه داشتن کارت مموری و دوربین یا دوربین‌های عکاسی، جهت کالیبره کردن دوربین و ثبت در مشخصات شرکت کننده، الزامی است.

عکاسان مدعو جشنواره نیز، که نامشان در لیست یکصدنفره اعلام شده است، می‌توانند از ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ با مراجعه به محل دبیرخانه پذیرش و ثبت‌نام حضوری خود را تکمیل نمایند.

بنابر اعلام دبیرخانه جشنواره و مطابق بندهای ذکر شده در فراخوان، عکاسانی قادر به ثبت‌نام حضوری و شرکت در جشنواره خواهند بود که قبلا در مهلت مقرر، ثبت‌نام اینترنتی اولیه را انجام داده باشند.

شایان ذکر است عکاسان غیر بومی که نامشان در لیست یکصدنفره عکاسان مدعو وجود ندارد، در صورتی که ثبت‌نام اولیه خود را انجام داده باشند، می‌توانند با مراجعه به دبیرخانه ثبت‌نام خود را تکمیل نموده و‌ بصورت آزاد در جشنواره شرکت نمایند. تمامی عکاسان بومی، غیر بومی آزاد و مدعو از شرایط رقابتی و داوری یکسان برخوردار خواهند بود. دبیرخانه از اسکان عکاسان آزاد معذور خواهد بود.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز