لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 16 ارديبهشت 1397     |     کد : 4705

آثار دوره‌های مختلف جشنواره فیروزه، سرمایه فرهنگی شهر است

معاون اداری و مالی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز گفت: گرایش‌ها و قابلیت‌های مختلف رشته عکاسی، می‌تواند پشتیبان شهر باشد و نگرش عمومی را ارتقا دهد.

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، کریم قدرتی، در مراسم رونمایی از ویژه‌نامه عکاسی هشتمین جشنواره بین‌المللی عکس فیروزه، با بیان این مطلب اظهار داشت: با وجود برخی محدودیت‌ها، عوامل اجرایی و دبیرخانه جشنواره بین‌المللی عکس فیروزه، شبانه‌روزی در تلاش هستند تا این جشنواره، با شرایط مطلوب برگزار شود.

وی یادآور شد: عکاسی، هنری است که شهر را با نگاهی متفاوت می‌بیند و می‌تواند ظرفیت‌هایی را که چشم عادی، نسبت به آن‌ها کم‌توجه است، به خوبی انعکاس دهد.

قدرتی اضافه کرد: به عنوان یک مخاطب، وقتی آثار هفت دوره گذشته جشنواره فیروزه را مرور می‌کنیم، متوجه دستاوردها و تاثیرات مهم این جشنواره می‌شویم.

معاون اداری و مالی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز تاکید کرد: این دستاوردها، سرمایه ارزشمندی است که می‌تواند در خدمت اهداف فرهنگی شهرمان باشد.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   يکشنبه 16 ارديبهشت 1397  ساعت  08:11   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  94
ویرایش شده در يکشنبه 16 ارديبهشت 1397 ساعت 13:58 توسط مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :