لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 10 ارديبهشت 1397     |     کد : 4686

ثبت نام 894 نفر از عکاسان 30 استان در جشنواره فیروزه هشتم

با پایان ثبت‌نام اولیه اینترنتی از متقاضیان، ۸۹۴ نفر از عکاسان ۳۰ استان کشور جهت شرکت در این رویداد عکاسی ثبت‌نام به عمل آورده‌اند که نسبت به دور هفتم جشنواره افزایش ۲۷ درصدی ثبت‌نام کنندگان را نشان می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، نگاهی به پراکندگی آماری ثبت‌نام‌ کنندگان نشان می‌دهد که بعد از شرکت‌کنندگان بومی، استان‌‌های تهران، خراسان رضوی و قزوین بیشترین تعداد ثبت‌نام کننده در این دور از جشنواره را از آنِ خود کرده‌اند.
بنابراین گزارش استان لرستان، تنها استانی است که نماینده‌ای در این ماراتُن عکاسی کشور نخواهد داشت.
شایان ذکر است هشتمین جشنواره عکس فیروزه تبریز در دو‌ بخش زنده حضوری و بین‌الملل غیرحضوری برگزار می‌شود که تا این لحظه عکاسانی از ۱۸ کشور جهان نیز در بخش بین‌الملل این رویداد ثبت‌نام کرده‌اند‌. 
مهلت ارسال آثار بخش بین‌الملل تا ۱۵ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ برابر با ۵ مه ۲۰۱۸ بوده، و عکاسان ایرانی نیز می‌توانند در این بخش با ارسال آثاری از «معماری جهان اسلام» شرکت کنند.
گفتنی‌ است؛ هشتمین جشنواره ملی و بین‌المللی عکس فیروزه تبریز از ۱۸ اردیبهشت با ثبت‌نام حضوری شرکت‌کنندگان آغاز و روز ۲۳ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ با اعلام آثار و نفرات برگزیده به کار خود پایان خواهد داد.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز