لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 10 ارديبهشت 1397     |     کد : 4682

تبریزیم، جشنواره ای برای زیستن

داور پنجمین جشنواره بین المللی تبریزیم، موضوعات مورد توجه این جشنواره را با نگاهی عمیق به مباحث زیستی و تمرکز بر زندگی بهتر شهروندان معرفی نمود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، امیر نصیربیگی در حاشیه اجرای نمایشهای بخش مسابقه و بین الملل پنجمین جشنواره بین المللی نمایشهای خیابانی و فضای باز تبریزیم، گفت: گستردگی موضوعات مورد توجه هنرمندان، از اتفاقات خوب و ارزشمند این دوره جشنواره است.
به گفته وی، این روزها شاهد برگزاری دوره پنجم جشنواره به شکل موضوعی هستیم و این مورد به اثرگذاری نمایشها در فرهنگ شهروندی و درست زیستن یاری می رساند.
مدیرعامل گروه هنرهای نمایشی روایت فتح، توجه به چالشهای فراروی زندگی بشر به ویژه در شهرها مانند چالش های حوزه محیط زیست، آب، مصرف منابع و مانند اینها و توجه به مسائل اقشار مختلف شهروندان را از جمله نقاط مثبت جشنواره پنجم معرفی نمود و ابراز امیدواری نمود این جشنواره تاثیر خود را در لایه های مختلف شهروندان به جا گذاشته باشد.
نصیر بیگی، با اشاره به دستمایه قرار دادن نگاههای جدید و خلاق در تولید آثار نمایشی را اقدامی ارزشمند از سوی هنرمندان به خصوص گروههای جوان دانست و گفت: بی تردید این جشنواره علاوه بر اثرگذاری اجتماعی، در توسعه گردشگری نسبت به ظرفیت های کشور و استان نیز می تواند اثرگذار باشد و به توسعه ارتباط با زمینه فرهنگی یاری رساند.
گفتنی است پنجمین جشنواره بین المللی نمایشهای خیابانی و فضای باز تبریزیم روز دهم اردیبهشت ماه با حضور هنرمندان شهر به فعالیت خود خاتمه می دهد.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   دوشنبه 10 ارديبهشت 1397  ساعت  08:47   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  103
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :