لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 30 فروردين 1397     |     کد : 4655

خیز بلند فیروزه در ایستگاه بین الملل

عضو شورای سیاست گذاری، ابراز امیدواری کرد که جشنواره عکاسی فیروزه با ترمیم کاستی ها، بهره گیری از خلاقیت ها و نیز تاکید بر استمرار، زمینه حضور خود در عرصه بین الملل را فراهم کرده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، میر عباس آل یاسین با اشاره به برگزاری موفقیت آمیز هفتمین جشنواره عکاسی فیروزه خاطر نشان کرد: این جشنواره به دلیل تجربه موفق خود در سنوات گذشته و بهره گیری از کادر مجرب در شورای های مختلف سیاستگذاری، انتخاب و داوری به یکی از قوی ترین محافل عکاسی کشور تبدیل شده است و امید آن می رود با تقویت زیرساخت های خود بیش از پیش موفقیت خود را تضمین کند.
وی افزود: امیدواریم در سایه بهره گیری از تجارب ارزنده ادوار پیشین و تکیه به اعتماد عکاسان که به خودی خود یک سرمایه کلان محسوب می شود و نیز توجه به جزییات ارزنده ای که به نفس کار بها می دهد، جشنواره فیروزه استمرار و ادامه داشته باشد.
این استاد برجسته عکاسی، با تقدیر از عوامل برگزاری این جشنواره افزود: فیروزه تبریز را به قطب عکاسی کشور بدل کرده است و نگاه ها همواره در انتظار رخدادی از این شهر در حوزه عکاسی است.
وی این رخداد عکاسی را واجد اعتبار ارزنده ای توصیف کرد و افزود: فیروزه موجب شده است تا استانداردارهای عکاسی با این جشنواره سنجیده شوند و برای همه هنرمندان به خصوص عکاسان مایه مباهات است که می توانند شاهد شکل گیری چنین اتفاقی باشند.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز