لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 27 فروردين 1397     |     کد : 4645

حضور 16 کشور در «فیروزه هشتم» تا کنون قطعی شده‌است

دبیر هشتمین جشنواره عکس فیروزه تبریز، از اعلان آمادگی عکاسان 16 کشور جهان برای شرکت در هشتمین جشنواره بین‌المللی عکس فیروزه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، کریم متقی در دیدار اعضای شورای سیاستگذاری هشتمین جشنواره ملی و بین‌المللی عکس فیروزه با مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، خاطرنشان کرد: تا کنون حضور عکاسانی از 16 کشور جهان از جمله مالزی، ایتالیا، الجزایر، هند، مصر، امارات و... به همراه 350 عکاس از جای‌جای کشورمان، در هشتمین جشنواره بین‌المللی عکس فیروزه قطعی شده که این آمار، با توجه به فرصت باقی‌مانده، قطعاً افزایش خواهد داشت.
وی از جشنواره فیروزه به عنوان «آبروی شهر تبریز» یاد کرد و گفت: مشکلات و سختی‌ها، همواره هست، مهم، این است که دست در دست هم دهیم و اجازه ندهیم این جشنواره، از وضعیت مطلوب خود فاصله بگیرد.
دبیر هشتمین جشنواره عکس فیروزه تبریز، با اشاره به این‌که فیروزه، در هفت دوره خود، به یکی از رویدادهای جریان‌ساز کشور تبدیل شده‌است، گفت: هم‌اکنون برخی از شهرها، میزبان جشنواره‌ها موازی و مشابه هستند، از این رو باید تمام سعی کنیم تا در فضای رقابتی، کماکان جایگاه فیروزه را حفظ کنیم.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز