لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 27 فروردين 1397     |     کد : 4644

همت مشترک جامعه عکاسی، رمز مهم توفیق جشنواره فیروزه است

مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، دلسوزی و همت مشترک جامعه عکاسی را رمز مهم توفیق فیروزه در هفت دوره اخیر خواند.

مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، دلسوزی و همت مشترک جامعه عکاسی را رمز مهم توفیق فیروزه در هفت دوره اخیر خواند و افزود: این رمز ارزشمند، در آستانه فیروزه هشتم، باید بیش از پیش تقویت شده و در خدمت توسعه کمی و کیفی جشنواره باشد.
به گزارش روابط‌عمومی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، حسین آذرنیا در جمع اعضای شورای سیاستگذاری هشتمین جشنواره بین‌المللی عکس فیروزه، خاطرنشان کرد: «جشنواره فیروزه» در هفت دوره گذشته با تلاش مجموع عوامل اجرایی، به عنوان یکی از رویدادهای فرهنگی مهم تبریز در سطح کشور مطرح شده است.
وی با اشاره به این‌که علی‌رغم مشکلات اجرایی و محدودیت‌های مالی، توقعات و انتظارات از فیروزه، بالا است، اظهار داشت: امیدواریم مانند همیشه، با ازخودگذشتگی و تلاش عوامل اجرایی، شاهد برگ درخشان دیگری در تاریخ جشنواره فیروزه باشیم.
مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، ادامه داد: خرسندیم که در برگزاری این جشنواره، با مجموعه‌ای همکاری داریم که هر یک، از سرمایه‌های کم‌نظیر فرهنگی و هنری شهر هستند و امیدواریم با حضور این عزیزان، بتوانیم از حقانیت فیروزه، به خوبی دفاع کنیم.
آذرنیا تاکید کرد: با در نظر داشتن شوق تبریز و نقش برجسته سازمان فرهنگی و هنری در رویداد 2018، تحمل دشواری‌ها و بی‌مهری‌ها آسان است.
وی یادآور شد: دو جشنواره مهم بین‌المللی تئاتر تبریزیم و عکس فیروزه، بخش مهمی از تدارک محتوایی شهرداری تبریز در رویداد 2018، به شمار می‌رود و قطعاً مقدمه شایسته و فاخری برای رویداد گردشگری تبریز خواهدبود.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز