لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 10 اسفند 1396     |     کد : 4564

کوچولوهای ایرانی:

جشنواره تبریزیم فرصتی برای حضور و معرفی استعداد هنرمندان

کارگردان نمایش دوز پنجمین جشنواره بین المللی تبریزیم را فرصتی برای حضور و معرفی استعداد هنرمندان دانست.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، فریبا اسکندری در حاشیه ششمین روز برنامه بخش سلامت – مقاومت پنجمین جشنواره بین المللی تبریزیم گفت: نمایش خیابانی دوز با اعضای انجمن کوچولوهای ایرانی به اجرا در آمد تا فرصتی برای فعالیت و معرفی استعدادهای اعضای انجمن کوچولوهای ایرانی نیز فراهم شود.
وی که خود نیز از اعضای این انجمن بوده تجربه همکاری با گروه نمایش های بابک نهرین را داشته و اظهار داشت: دوز اولین تجربه کارگردانی و نمایش خیابانی برایم بوده اما همین حضور و تجربه روزهای شیرینی را در میان شهروندان برای من و گروهم رقم زد.
اسکندری استقبال شهروندان و کادر خانه های بهداشت را از نمایش دوز که بیانگر مضرات سوء مصرف نمک و چربی است، خوب توصیف کرد و افزود: اعضای انجمن کوچولوهای ایرانی کمتر فرصت حضور در جامعه هنری تبریز را پیدا کرده اند اما بازخورد مردمی از نمایش بسیار خوب بود و امیدوارم که این فعالیت ها همچنان ادامه یابد.
در این روز دو نمایش دوز به کارگردانی فریبا اسکندری و سیگاتل به کارگردانی حامد منافی در محل مجتمع فرهنگی تجاری ستاره باران به اجرا در آمد.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   پنجشنبه 10 اسفند 1396  ساعت  11:32   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  193
ویرایش شده در پنجشنبه 10 اسفند 1396 ساعت 18:30 توسط مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :