لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 3 اسفند 1396     |     کد : 4533

فیروزه هشتم، اولین گام برای جهانی شدن

با رونمایی از فراخوان و پوستر هشتمین جشنواره ملی و بین المللی عکس فیروزه تبریز، برگزاری این جشنواره وارد مرحله اجرایی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز پیش از ظهر پنج شنبه در نشست خبری این جشنواره با حضور شورای سیاست گذاری، اهالی فرهنگ و هنر و عکاسان شهر تبریز ضمن بیان این مطلب، استمرار فیروزه را مایه مباهات شهر تبریز دانست.
به گفته حسین آذرنیا، جشنواره فیروزه اکنون در مرحله بلوغ و بالندگی قرار دارد و همزمان با سال ۲۰۱۸، میزبان هنرمندان برجسته داخلی و خارجی برای ثبت چهره شهر اولین های ایران خواهد بود.
مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز تصریح کرد: فیروزه هشتم با کوله باری از تجارب هفت دوره قبل و همراهی اساتید و پیشکسوتان برنامه ریزی شده و به امید خدا در بهار سال ۹۷ اجرایی میشود.
وی افزود: عکس سند ارزشمندی برای شناخت مرور زمان است و برای شهر تبریز با این قدمت در هنر عکاسی، لازم و شایسته است با تاسیس موزه عکاسی، آثار برتر ادوار فیروزه و دیگر اسناد تاریخی عکاسی شهر تبریز به نمایش عموم دربیاید.
آذرنیا با قدردانی از همراهی صادقانه استاد کریم متقی، دبیر جشنواره که با همتی والا و تلاش شبانه روزی برنامه ریزی جامعی برای این دوره تدارک دیده اند قدردانی نمود.
گفتنی است؛ هشتمین جشنواره ملی و بین المللی عکس فیروزه تبریز ۱۸ تا ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگزار می شود.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز