لینک های مرتبط


















 
 
 

 
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 27 مهر 1396     |     کد : 4149

خط سوم؛ کارگاه تخصصی و آموزشی برگزار می کند

عوامل برگزار کننده نشست ادبی خط سوم اقدام به راه اندازی کارگاه های تخصصی و آموزشی کردند.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، نشست ادبی خط سوم محفلی صمیمی بوده که چهارشنبه هر هفته شاعران جوان و پیشکسوت را گردهم می آورد تا به شعر خوانی و نقد و بررسی اشعار خود بنشینند و این درحالیست که پس از گذشت صد و یک برنامه و حضور فعال شاعران تبریزی عوامل برگزار کننده این نشست در راستای افزایش کیفیت و سطح دانش ادبی اقدام به تشکیل کارگاه تخصصی خط سوم کردند.
کارگاه تخصصی خط سوم با رویکرد آموزشی روزهای پنج شنبه ساعت 16 تا 18 در محل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از هفته آتی با حضور علاقمندان برگزار می شود.
این کارگاه به درخواست شاعران برای هر چه تخصصی تر شدن جلسات در دو بخش برگزار می شود که یک بخش به شعر خوانی و نقد تخصصی اختصاص می یابد و بخش دیگر با حضور اساتیدی همچون رسول اسمعیلیان با موضوع ادبیات مدرن و سعید حیدری با رویکرد بررسی خاقانی، فنون بلاغت، عروض و قافیه ادامه می یابد.
کارگاه تخصصی خط سوم همچنین در هفته های مختلف میزبان اساتید به نام حوزه ادبیات خواهد بود که حضور برای افراد مبتدی و حرفه ای علاقمند به این حوزه ازاد است.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   پنجشنبه 27 مهر 1396  ساعت  09:30   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  157
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :