لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 26 مهر 1396     |     کد : 4144

تبریز، شهر دوستدار ورزش

همزمان با هفته تربیت بدنی، فعالیتهای ورزشی به شکل عمومی در میان فعالان فرهنگی خانواده شهرداری تبریز گسترش می یابد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، همزمان با هفته تربیت بدنی و به جهت افزایش تمرکز همگانی بر مساله ورزش و تندرستی فردی و توجه شایسته به سلامت روح و جسم فعالان فرهنگی شهر، همکاران سازمان، هر روز قبل از شروع به کار اداری، ورزش صبحگاهی دسته جمعی انجام می دهند.
مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز با استقبال از فعالیت صورت گرفته توسط همکاران مجموعه گفت: با عنایت به استقرار این سازمان در محل پارک مسافر تبریز و هوای مطبوع صبح دم، ورزش صبحگاهی امکان خوبی برای گسترش روحیه شادابی و سلامتی محسوب می شود.
حسین آذرنیا ضمن تاکید بر اهمیت توسعه ورزش همگانی در سطح جامعه و خانواده های تبریزی ابراز امیدواری نمود این اقدام موجب ایجاد سرزندگی و انجام هر چه بهتر فعالیتهای اداری برای جلب رضایت شهروندان محترم باشد.
وی افزود: همه می دانیم که ورزش موجب حفظ سلامتی بدن، کنترل قند خون، آمادگی جسمی و حفظ استحکام استخوانها، ایجاد شادابی و نشاط و کاهش تنش های عصبی می شود و تمام این موارد علاوه بر زندگی شخصی، در انجام هر چه بهتر وظایف اداری نیز موثر محسوب می شود.
وی با اشاره به برنامه های متنوع سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز به خصوص در آستانه مناسبت ارزشمند تبریز 2018، حضور شهروندان و مهمانان شهر تبریز در این برنامه ها را موجب دلگرمی فعالان فرهنگی شهر در آستانه سال مهم شهر تبریز و میزبانی از مسافران شهر برشمرد.
گفتنی است موضوع ورزش به دلیل اهمیت آن، همواره مورد اهتمام جامعه شناسان، روانشناسان و سیاستمداران واقع شده است و هریک از این گروهها، ورزش را از جهات خاص مورد نظر خود مورد بررسی قرار داده اند.
هفته تربیت بدنی نیز همه ساله با هدف آشنایی جامعه با اهمیت و آثار ورزش در زندگی فردی و اجتماعی، اشاعه و توسعه و ترویج ورزش در خانه و خانواده و هدایت و ارشاد جامعه به ورزش های همگانی برگزار می شود. ورزش نه تنها در سلامت جسمانی بلکه در سلامت روانی و روحی افراد نیز موثر است و موارد بسیاری از افسردگی ها و اضطراب و.. را رفع می کند. بر این اساس و به جهت توجه هر چه بیشتر به ورزش و تربیت بدنی، همزمان با اخر مهرماه هفته ای را به این مهم اختصاص یافته است.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   چهارشنبه 26 مهر 1396  ساعت  07:14   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  108
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :