لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 24 مهر 1396     |     کد : 4140

امام حسین (ع)، راهنمای تمام خوبی ها

در این مراسم معنوی و پرفیض پس از قرائت زیارت عاشورا، مداحی و نوحه خوانی در عزاداری بمناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) انجام پذیرفت و با ضیافت احسان صبحانه از شرکت کنندگان در این مراسم پذیرایی شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، همزمان با ایام سوگواری سالار شهیدان و هفتادو دو تن از یاران باوفای آن و در سالروز شهادت امام سجاد (ع) مراسم معنوی زیارت عاشورا با حضور همکاران این نهاد فرهنگی برگزار شد.
پس از قرائت زیارت عاشورا و سوگواری در عزای آن امام همام، ادعیه وارده در این مصیب قرائت شد و با همراهی همکاران سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز فضایی آکنده از معنویت را شکل دادند.
مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در حاشیه این مراسم گفت: اگر عاشق امام حسین هستیم باید رهرو صدیق راهشان باشیم، عاشقان امام حسین باید رهروان واقعی آن حضرت باشند تا نمودهای حقیقی عشق به اهل بیت در جامعه بیش از پیش نمود پیدا کند.
حسین آذرنیا افزود: در خصوص سرور و سالار شهیدان باید چنان کنیم که رفتار و اعمال مان نشان دهد عاشق حسینیم و این عشق در سبک و روش زندگی مان تاثیر خود را نشان دهد.
وی ابراز امیدواری نمود با تسری کلام اما حسین (ع) در سطح تمام باورها و رفتارهای ما، شاهد حرکت جامعه به سمت تدین و سلامت روحی و شکل گیری فضای معنوی و ارزشمند باشیم.
گفتنی است در پایان این مراسم معنوی، همکاران سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز صبحانه در کنار هم صرف نموده و عزم خود را برای توسعه فرهنگی شهر تبریز بیش از پیش جزم نمودند.مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   دوشنبه 24 مهر 1396  ساعت  11:34   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  99
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :