پنجمین جشنواره بین المللی نمایش های خیابانی و فضای باز تبریزیم
 
 آرم مجموعه های سازمان


 
  آمار سايت
مهمان : 1780
اعضا عضو سایت : 4
اعضا آنلاین : 4
امروز : 301
ديروز : 1843
ماه : 60911
 
  جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 24 مهر 1396     |     کد : 4136

"معدن کاری فضایی" موضوع نشست هفته جاری انجمن آیاز

معدن کاری فضایی عنوان و موضوع نشست هفته جاری انجمن آیاز است که همزمان با آیین اختتام جشنواره رویای کهکشانی من برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، این ویژه برنامه همزمان با هفته جهانی فضا برگزار خواهد شد و در آن بر مفاهیمی چون ضرورت ترویج ادبیات علمی و تخیلی تاکید خواهد شد.

همچنین، رونمایی از رونمایی از اولین پلانتاریم (آسمان‌نمای) دیجیتال از بخش های دیگر برنامه است که انتظار می رود با استقبال گسترده از سوی مخاطبان برنامه همراه شود. در خلال این برنامه و بوسیله این آسمان‌نما با صورفلکی آشنا شده و فیلم‌هایی در این حوزه به نمایش در خواهد آمد.

مهندس آریاصبوری و مهندس نوید فرخی سخنرانان این همایش خواهند بود.

در جشنواره رویای کهکشانی من، که به همت انجمن نجوم آیاز و مشارکت این سازمان برگزار خواهد شد، آثار منتخب به دبیرخانه این جشنواره را در دو بخش داستان و نقاشی معرفی خواهد شد.

جشنواره در سه بخش‌ رقابتی داستان کوتاه نقاشی کودک و‌ نوجوان و نقاشی جوان پذیرای آثار بود که در مدت تعیین شده، 130 اثر داستانی و 100 اثر در حوزه نقاشی در هر دو بخش یاد شده به دبیرخانه ارسال گردید.

این جشنواره همزمان با هفته جهانی فضا، روز 27 مهرماه در فرهنگسرای دکتر مبیّن تبریز واقع در خیابان آزادی، خیابان تاکسرانی برگزار خواهد شد و در آن از برترین های هر بخش تقدیر به عمل خواهد امد.

براساس اعلام دبیرخانه این جشنواره، در هر بخش به چهار نفر جوایزی اعطا خواهد شد که یک نفر از آنها، غیربومی است.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   دوشنبه 24 مهر 1396  ساعت  12   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  41
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :