لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
تاریخ : جمعه 21 مهر 1396     |     کد : 4128

نگاهی نو به دریاچه ارومیه

نمایشگاه عکس شورستان نمایانگر زخمهای یک دریاچه

نمایشگاه عکس شورستان با نمایش آثاری در خصوص بحران دریاچه ارومیه و به میزبانی گالری هنرمندان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز آغاز به کار نمود.
یه گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، این نمایشگاه عکس با نمایش آثار خانم پریسا ملکی سعی در معرفی وضعیت بزرگترین دریاچه آب شور جهان از نگاهی هنرمندانه دارد.
این آثار حاصل مدتها تلاش هنرمندانه این عکاس جوان در حاشیه دریاچه ارومیه و ثبت لحظات مختلفی از این دریاچه است.
پریسا ملکی در خصوص ویژگی عکسهای به نمایش در آمده در مجموعه شورستان گفت: تعدادی از این عکسها مربوط به چند سال قبل و وضعیت پرآب تر دریاچه و تعدادی در خشکسالی اخیر دریاچه ثبت شده است.
وی، ابراز امیدواری نمود این نمایشگاه گامی هرچند کوچک در راستای جلب نظر و توجه شهروندان به مشکلات دریاچه ارومیه به عنوان یکی از مناطق منحصر به فرد استان و کشور بوده باشد.
این هنرمند جوان و پرتلاش از همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، دفتر تبریز انجمن سینمای جوانان و انجمن عکاسی استان در برپایی این نمایشگاه قدردانی نمود و افزود: با استمرار و گسترش این همکاری ها امکان خلق آثار بدیعی برای معرفی و همچنین زمینه سازی در رفع مشکلات استان بیش از پیش فراهم می شود.
پریسا ملکی دانش آموخته رشته گرافیک، و فعال حوزه عکاسی است و پیش از این نیز در نمایشگاههای موضوعی و گروهی مختلفی شرکت نموده و زاویه دید خود را در معرض دید عموم قرار داده است.
گفتنی است نمایشگاه عکس شورستان، از روز ۲۰ تا ۲۵ مهر ماه در محل گالری هنرمندان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برپاست و علاقه مندان از ساعت ۱۶ تا ۲۰ می توانند به تماشای این مجموعه بپردازند.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   جمعه 21 مهر 1396  ساعت  12:37   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  147
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :