لینک های مرتبط


 
 
 

 
 
مهمان : 5
اعضا عضو سایت : 3
اعضا آنلاین : 0
امروز : 76
ديروز : 289
ماه : 5028
 
  جستجو
 
تاریخ : جمعه 29 ارديبهشت 1396     |     کد : 3853

اکران فیلم های سینمایی دفاع مقدس

همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر

همزمان با آزادسازی خرمشهر، پارک مسافر تبریز میزبان فیلمهای تحسین شده دفاع مقدس خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حسین آذرنیا در این رابطه گفت: سوم خرداد یادآور رشادت های دلاوران بی ادعایی است که در راه هدف والایشان از جان خود گذشته اند.

به گفته مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، زبان هنر یکی از کارآمد ترین راههای بیان موضوعات است و بیان جلوه های مختلف سالهای دفاع مقدس از مهمترین و زیباترین تلاش های صورت گرفته توسط هنرمندان محسوب می شود.

وی اکران فیلمهای دفاع مقدس را از جمله برنامه های این سازمان برای پاسداشت این ایام عنوان کرد و گفت: سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برای برگزاری هر چه باشکوهتر برنامه های این روز، فیلم سینمایی دوئل را برای شهروندان اکران می کند.

آذرنیا توجه به انتقال مصادیق فرهنگی و ارزشی به سطح شهر و لایه های مختلف شهروندان را از جمله مسائلی دانست که مورد توجه و تاکید فعالان فرهنگی سازمان قرار دارد و تصریح کرد: برنامه ریزی جهت معرفی تلاشهای مختلف صورت گرفته برای اعتلای کشور عزیزمان از جمله اقداماتی است که با نهایت دقت و حساسیت توسط سازمان در برنامه های متعدد پیگری می شود.

این فیلمها از اول تا پنجم خرداد ساعت 21 در محل پارک مسافر تبریز اکران خواهد شد.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   جمعه 29 ارديبهشت 1396  ساعت  21:35   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  269
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :