جمعه 4 اسفند 1396 _ 06 جمادى الثانية 1439
 پنجمین جشنواره بین المللی نمایش های خیابانی و فضای باز تبریزیم
 
 لینک های مرتبط

 
 
 

 
  آمار سايت
مهمان : 215
اعضا عضو سایت : 4
اعضا آنلاین : 0
امروز : 1191
ديروز : 2016
ماه : 7159
 
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 28 ارديبهشت 1396     |     کد : 3851

مساله کودکان کار، نیازمند توجه همگانی شهروندان

کارگروه تولید مستندهای شهروندی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز جدیدترین اثر خود با موضوع کودکان کار را در دست تهیه دارد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، این مستند به بررسی مساله کودکان کار در سطح شهر می پردازد و آن را به عنوان مساله ای نیازمند بررسی و رفع در جامعه معرفی می نماید.
در این مستند تلاش شده با نشان دادن ویژگی ها و مسائل خاص کودکان کار، سختی های تحمیل شده به این کودکان و اتفاقات حاشیه ایم مساله، به بررسی راهکارهای موجود در خصوص این قشر بپردازد و به شکلی غیر مستقیم آموزشهایی در این خصوص ارائه دهد.
حسین آذرنیا، مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در خصوص چرایی انتخاب این سوژه برای تولید مستند آموزشی شهروندی گفت: با وجود اینکه به نسبت بسیاری از شهرهای دیگر، مساله کودکان کار در تبریز فراگیر نیست، اما لازم است از همین مرحله به بررسی و رفع آن اقدام شود و بخشی از این اقدامات بی شک در بخش فرهنگسازی قرار می گیرد.
مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز همچنین با توجه به گسترش این معضل به اشکال گوناگون مورد توجه اتاق فکر و کارگروه تولید مستندهای شهروندی قرار گرفت و پس از بررسی های اولیه این فیلم در مرحله تولید قرار دارد.
وی ابراز امیدواری نمود با نمایش این مجموعه مستندها در شبکه استانی و همچنین فضای مجازی، شاهد اثرگذاری آن بر چهره فرهنگی شهرمان باشیم و شهروندان از آثار آن بهره مند شوند.
گفتنی است سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز پیش از این نیز فیلمهای مستند مختلفی با موضوعات شهروندی تهیه کرده و در اختیار عموم علاقه مندان قرار داده است.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   پنجشنبه 28 ارديبهشت 1396  ساعت  10   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  157
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :