لینک های مرتبط


 
 
 

 
 
مهمان : 5
اعضا عضو سایت : 3
اعضا آنلاین : 0
امروز : 76
ديروز : 289
ماه : 5028
 
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 27 ارديبهشت 1396     |     کد : 3850

نگارخانه هنرمندان، میزبان آثار "ترامپیسم"

نگارخانه هنرمندان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، در جدید ترین رخداد هنری خود، میزبان آثار گرافیک با موضوع ترامپیسم بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، این رخداد هنری با هدف به تصویر کشیدن و نیز نقد منش سیاسی دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا برگزار شده است.

زبان هنر همواره از موثرترین زبان‌های تلنگر زدن و اعتراض به این نوع خودکامگی‌ها و خودخواهی‌های جهانیان بوده و هست. حال که در عصر حاضر و در ماه‌های اخیر فردی بر راس قدرت بزرگترین استکبار جهانی یعنی آمریکا قرار گرفته که با عقده گشایی‌ها و تصمیمات و حرکات غیر‌منطقی و بی‌عقلانه سعی در مشوش نمودن اوضاع جهان دارد، این تکلیف بر دوش هر انسانی سنگینی می‌کند که به نوعی اعتراض خویش را به این مسئله بیان دارد.

در همین راستا گروه طراحان گرافیک آذربایجان متشکل از تنی چند از طراحان گرافیک استان و کشور بر خود وظیفه دانسته که با برپایی نمایشگاه پوستر سعی در نشان دادن چهره واقعی رئیس جمهور آمریکا و اعتراض به عملکرد وی در قالب پوستر‌های هنری دارد.

امید است این اندک تلاش تلنگری موثر بر مخاطبان و تنویر افکار عمومی نسبت به این موضوع مهم در جهان باشد.

این نمایشگاه تا ۳۱ اردیبهشت ۹۶، همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۴ و ۱۶ الی ۱۸ برای بازدید عموم ددر بلوار استاد شهریار(چایکنار)، جنب پارک مسافر، مجتمع تجاری جواهر، طبقه‌ی فوقانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، نگارخانه‌ی هنرمندان برپاست.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   چهارشنبه 27 ارديبهشت 1396  ساعت  09:13   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  247
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :