جمعه 4 اسفند 1396 _ 06 جمادى الثانية 1439
 پنجمین جشنواره بین المللی نمایش های خیابانی و فضای باز تبریزیم
 
 لینک های مرتبط

 
 
 

 
  آمار سايت
مهمان : 217
اعضا عضو سایت : 4
اعضا آنلاین : 0
امروز : 1193
ديروز : 2016
ماه : 7161
 
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 27 ارديبهشت 1396     |     کد : 3850

نگارخانه هنرمندان، میزبان آثار "ترامپیسم"

نگارخانه هنرمندان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، در جدید ترین رخداد هنری خود، میزبان آثار گرافیک با موضوع ترامپیسم بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، این رخداد هنری با هدف به تصویر کشیدن و نیز نقد منش سیاسی دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا برگزار شده است.

زبان هنر همواره از موثرترین زبان‌های تلنگر زدن و اعتراض به این نوع خودکامگی‌ها و خودخواهی‌های جهانیان بوده و هست. حال که در عصر حاضر و در ماه‌های اخیر فردی بر راس قدرت بزرگترین استکبار جهانی یعنی آمریکا قرار گرفته که با عقده گشایی‌ها و تصمیمات و حرکات غیر‌منطقی و بی‌عقلانه سعی در مشوش نمودن اوضاع جهان دارد، این تکلیف بر دوش هر انسانی سنگینی می‌کند که به نوعی اعتراض خویش را به این مسئله بیان دارد.

در همین راستا گروه طراحان گرافیک آذربایجان متشکل از تنی چند از طراحان گرافیک استان و کشور بر خود وظیفه دانسته که با برپایی نمایشگاه پوستر سعی در نشان دادن چهره واقعی رئیس جمهور آمریکا و اعتراض به عملکرد وی در قالب پوستر‌های هنری دارد.

امید است این اندک تلاش تلنگری موثر بر مخاطبان و تنویر افکار عمومی نسبت به این موضوع مهم در جهان باشد.

این نمایشگاه تا ۳۱ اردیبهشت ۹۶، همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۴ و ۱۶ الی ۱۸ برای بازدید عموم ددر بلوار استاد شهریار(چایکنار)، جنب پارک مسافر، مجتمع تجاری جواهر، طبقه‌ی فوقانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، نگارخانه‌ی هنرمندان برپاست.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   چهارشنبه 27 ارديبهشت 1396  ساعت  09   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  181
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :