لینک های مرتبط


 
 
 

 
  آمار سايت
مهمان : 64
اعضا عضو سایت : 4
اعضا آنلاین : 0
امروز : 485
ديروز : 1549
ماه : 0
 
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396     |     کد : 3800

شهدای کارگری، مایه مباهات تمام تلاشگران و کارگران کشور هستند

همزمان با روز بسیج کارگری، شهر تبریز همزمان با تمام کشور میزبان ویژه برنامه های گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کارگری و مدافعان حرم می باشد.

همزمان با روز بسیج کارگری، شهر تبریز همزمان با تمام کشور میزبان ویژه برنامه های گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کارگری و مدافعان حرم می باشد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، در این آیین معنوی که در تمام کشور با عنوان یادواره 14 هزار شهید جامعه کارگری کشور در شهر تبریز هم برگزار می شود، از مقام شامخ شهدای کارگر شهر تبریز و شهدای گلگون کفن مدافع حرم قدردانی و تجلیل به عمل می آید.
مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در این رابطه گفت: احترام به مقام شامخ شهدای گرانقدر کشور، وظیفه همه فعالان فرهنگی و تلاشگران حفظ ارزشهای معنوی کشور است.
به گفته حسین آذرنیا، این مراسم که روز دهم اردیبهشت ماه در محل سالن همایش اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان برگزار می شود، میزبان اقشار مختلف مردم شهیدپرور و همیشه در صحنه شهر تبریز خواهد بود تا همه در کنار هم به بخشی هر چند ناچیز از وظیفه خود در قبال شهدا عمل نماییم.
وی افزود: حضور خانواده معظم شهدا و مردم شهید پرور و بزرگواران در این مراسم، فضای ارزشمندی همزمان با تمام کشور در شهر تبریز فراهم می نماید و چنین اقداماتی به جهت تمسک جستن از این خفتگان همیشه بیدار بی شک در روند فعالیتهای تمام دست اندرکاران بخشهای مختلف موثر است.
به گفته آذرنیا، تجدید دیدار و میثاق با شهدا، وظیفه ای بر گردن تمامی افرادی است که در حرکت جامعه به سوی آینده ای بهتر گام برمی دارند و در این راه پر پیچ و خم هیچگونه خستگی و خللی نمی شناسند.
وی همچنین توجه هر چه بیشتر و بهتر بر فرهنگ و سیره بسیجی و زندگی بسیجی وار را از جمله ملزومات زندگی امروز برای خروج از بن بست ها و رفع مشکلات دامن گیر جامعه معرفی نمود.
گفتنی است یادواره 14 هزار شهید جامعه کارگری کشور در شهر تبریز که روز دهم اردیبهشت ماه در محل سالن همایش اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان، با حضور خانواده معظم شهدا، هنرمندان شهر، اهالی فرهنگ، پیشکسوتان، مسئولان و شهروندان شهیدپرور تبریز برگزار می شود.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396  ساعت  13   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  212
ویرایش شده در پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396 ساعت 11 توسط مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :