پنجمین جشنواره بین المللی نمایش های خیابانی و فضای باز تبریزیم
 
 لینک های مرتبط

 
 
 
 
  آمار سايت
مهمان : 1592
اعضا عضو سایت : 4
اعضا آنلاین : 4
امروز : 1171
ديروز : 1787
ماه : 2958
 
  جستجو
 
تاریخ : جمعه 11 فروردين 1396     |     کد : 3794

تلاش اهالی فرهنگ و هنر در راه اعتلای جامعه ستودنی است

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز در بازدید از برنامه های نوروزی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، تلاش اهالی فرهنگ و هنر را یکی از زمینه های اعتلای جامعه و بهره مندی شهروندان از آموزه های فرهنگی دانست.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز در بازدید از برنامه های نوروزی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، تلاش اهالی فرهنگ و هنر را یکی از زمینه های اعتلای جامعه و بهره مندی شهروندان از آموزه های فرهنگی دانست.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حجت الاسلام حمیدی در این دیدار نوروزی ضمن بازدید از روند کاری همکاران این برنامه ها، به گفتگو با شهروندان و مهمانان بهاری تبریز پرداخت.
وی ضمن قدردانی از مشارکت فعال و موثر سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در غنی نمودن لحظات نوروزی هموطنان، ابراز امیدواری نمود این اقدام و دیگر برنامه های پیش بینی شده نوروزی بتواند لحظات ارزشمندی برای مردم به وجود بیاورد.
حمیدی افزود: هنرمندان و فعالان فرهنگی بسیاری برای برگزاری اقدامات نوروزی زحمت کشیده اند و حاصل این تلاش ارزشمند در قالب برنامه های متنوعی در حال ارائه می باشد که در نوع خود مهم و قابل تقدیر است.
به گفته معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز، با تلاشهای صورت گرفته به ویژه در زمینه برگزاری برنامه های فرهنگی شاهد تعمیق باورها و آموزه های شهروندی در میان اقشار مختلف خواهیم بود و ثمره این تلاش، ساخته شدن جامعه ای موفق و رو به افق های جدید است.
 معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز،  در خاتمه ضمن تبریک نوروز به شهروندان، فعالان فرهنگی و هنرمندان و همچنین همکاران سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز به عنوان بازوی اجرایی اقدامات فرهنگی خانواده بزرگ شهرداری تبریز، بر استمرار تلاشهای فرهنگی این مجموعه با قوت و قدرت بیشتر در سال جدید تاکید نمود و این تلاشها را زمینه ساز ورود موفق به مناسبت مهم تبریز 2018 دانست.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   جمعه 11 فروردين 1396  ساعت  12   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  176
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :