لینک های مرتبط


 
 
 

 
  آمار سايت
مهمان : 62
اعضا عضو سایت : 4
اعضا آنلاین : 0
امروز : 483
ديروز : 1549
ماه : 0
 
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 10 فروردين 1396     |     کد : 3793

تلاش فداکارانه برگزارکنندگان عیدانه ستودنیست

شهردار منطقه 6 تبریز گفت: همت و تلاش فداکارانه برگزارکنندگان عیدانه در تامین لحظات بیادماندنی برای شهروندان و گردشگران ستودنیست.

شهردار منطقه 6 تبریز گفت: همت و تلاش فداکارانه برگزارکنندگان عیدانه در تامین لحظات بیادماندنی برای شهروندان و گردشگران ستودنیست.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، مهندس شمس الله فیروزیان که در ویژه برنامه عیدانه 96 در محل تالار اندیشه حضور یافته بود با قدردنی از برگزار کنندگان این ویژه برنامه گفت: این ویژه برنامه به عنوان فرصتی برای تبریک سال نو و اجرای برنامه های فرهنگی در پاسداشت فرهنگ و هنر این دیار برگزار شده است و با رضایت عمومی آنها همراه بوده است.

وی افزود: تلاش برای برگزاری هر کدام از این برنامه ها با تلاش پیگیرانه و خستگی ناپذیر عوامل این برنامه ها همراه است که در پشت صحنه آن برای برگزاری هر چه بهتر آن برنامه ریزی می کنند.

فیروزیان اظهارداشت: بر خود فرض میدانم از عوامل برگزاری این سلسله برنامه ها که ساعاتی بی نظیر را در ایام نوروز رقم زدند قدردانی کنم و از همت و تلاش کارکنان و مدیریت سازمان تشکر کنم.

وی ادامه داد: امید که تلاش های این دوستان در سازمان موثر واقع شده و به هدف موثر آنها که توسعه همه جانبه از طریق کار فرهنگی است، محقق شود.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   پنجشنبه 10 فروردين 1396  ساعت  21   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  205
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :