لینک های مرتبط


 
 
 

 
  آمار سايت
مهمان : 277
اعضا عضو سایت : 4
اعضا آنلاین : 0
امروز : 456
ديروز : 1549
ماه : 0
 
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 9 فروردين 1396     |     کد : 3792

قدردانی شهردار تبریز از فعالان فرهنگی نوروز

شهردار تبریز با حضور در جمع فعالان فرهنگی و هنری نوروز، از حضور آنها در پاسداشت و معرفی داشته های فرهنگی و مفاخر فرهنگی آذربایجان قدردانی کرد.

شهردار تبریز با حضور در جمع فعالان فرهنگی و هنری نوروز، از حضور آنها در پاسداشت و معرفی داشته های فرهنگی و مفاخر فرهنگی آذربایجان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، دکتر صادق نجفی روز گذشته که برای دیدار با شهروندان تبریزی و گردشگران نوروزی به محل اجرای برنامه های فرهنگی نوروز در عمارت شهرداری تبریز رفته بود، با حضور در این برنامه گفت: اینکه هنرمندان برای معرفی داشته های غنی تاریخی و فرهنگی خود از خلاقیت های فرهنگی و هنری بهره ببرند و رزشمند است و مدیریت شهری از آنها در این خصوص صمیمانه قدردانی می کند.

وی افزود: آذربایجان سرمنشا بسیاری از تحولات و پدیده ها بوده و توانسته به افتخار ایران در همه اعصار تاریخی کمک کند.

وی ادامه داد: یادآوری و نیز بازگو کردن این نقش بر همه ما به عنوان یک تکلیف است و باید برای اعتلا و معرفی آن نیز اقدام نمود.

دکتر نجفی خاطرنشان کرد: هنرمندان به عنوان بازگوکنندگان این مهم نقش ارزنده ای بر عهده دارند و تاثیر به مراتب بیشتری در قیاس با سایر شخصیت ها و نیز واسطه ها دارند.

گروه تئاتر منار از اول نوروز تاکنون با اجرای نمایش ویژه معرفی تاریخ تبریز و مفاخر این شهر در محل عمارت شهرداری تبریز، توانسته توجه بسیاری از مخاطبان، گردشگران و مسافران نوروزی را به سمت خود جذب کند.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   چهارشنبه 9 فروردين 1396  ساعت  12   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  226
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :