لینک های مرتبط


 
 
 

 
 
مهمان : 3
اعضا عضو سایت : 3
اعضا آنلاین : 0
امروز : 70
ديروز : 289
ماه : 5022
 
  جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 6 فروردين 1396     |     کد : 3788

نوروز تبریز، همراه با فرهنگ

شهردار تبریز با حضور در ویژه برنامه های فرهنگی هنری نوروز، از هنرمندان و تلاشگران این ویژه برنامه ها قدردانی کرد.

شهردار تبریز با حضور در ویژه برنامه های فرهنگی هنری نوروز، از هنرمندان و تلاشگران این ویژه برنامه ها قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، شهردار تبریز با حضور در برنامه های مختلف فرهنگی هنری که به همت این سازمان برگزار شده بود، تلاش برای پاسداشت ارزش های فرهنگی و هنری این مرزو بوم را به عنوان یکی از اهداف حقیقی شهرداری تبریز در اعتلای این شهر عنوان کرد.

دکتر صادق نجفی که میهمان ویژه برنامه نوروزی "پیک بهار" بود، گفت: کتاب مظهر دانایی است و هر تلاشی برای اعتلای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه ارزشمند است.
وی افزود: باید به تمام افراد و نهادهایی که با تلاش شبانه روزی در حال فراهم نمودن فضایی بهتر و خاطره انگیزتر برای شهروندان و مسافران نوروزی هستند خسته نباشید بگوییم و بی شک یکی از نهادها سازمان فرهنگی شهرداری تبریز است.
به گفته وی، تدارک دیدن برنامه های مختلف برای غنی تر شدن لحظات بهاری هموطنان اقدامی بسیار ارزشمند است و شاهد استقبال مردم از این اقدام سازمان فرهنگی شهرداری تبریز هستیم.
گفتنی است سلسله برنامه های اتوبوس پیک بهار تا پایان تعطیلات نوروز در محل پارک ایل گلی و سایر بوستان های تبریز استمرار خواهد داشت و شهروندان محترم تبریزی به همراه مهمانان نوروزی شهرمان می توانند در این برنامه ها شرکت داشته باشند.
این برنامه ها به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز و مشارکت سازمان زیباسازی شهرداری تبریز، سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز، معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز و سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری تبریز انجام می شود.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   يکشنبه 6 فروردين 1396  ساعت  14:40   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  282
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :