لینک های مرتبط


 
 
 

 
  آمار سايت
مهمان : 276
اعضا عضو سایت : 4
اعضا آنلاین : 0
امروز : 443
ديروز : 1549
ماه : 0
 
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 5 فروردين 1396     |     کد : 3786

اتوبوس پیک کتاب، "یار مهربان" را به میهمانان شهر اولین ها می دهد

براساس برنامه ریزی صورت گرفته توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، اتوبوس پیک کتاب، "یار مهربان" را به میهمانان شهر اولین ها می دهد.

براساس برنامه ریزی صورت گرفته توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، اتوبوس پیک کتاب، "یار مهربان" را به میهمانان شهر اولین ها می دهد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حسین آذرنیا مدیرعامل این سازمان، با تشریح این ویژه برنامه گفت: سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در پی آن است که با ترویج فرهنگ مطالعه، سرفصل برنامه های فرهنگی امسال خود را بر پایه "پنج دقیقه مطالعه، سهم من از ارتقای سرانه مطالعه شهر" استوار کند.
وی خاطر نشان کرد: سازمان همچنان شعار بنیادین خود را " فرهنگ زیربنای توسعه" می داند و تلاش های خود در طی قریب یک دهه فعالیت مستمر در حوزه فرهنگ شهر و شهروندی را بر این روال برنامه ریزی کرده است.
آذرنیا اظهارداشت: نظر به اهمیت و جایگاه مطالعه در تعالی فرهنگ شهروندی و آگاه سازی شهروندان از این واسطه، سازمان فعالیت های خود را با تمرکز بر این موضوع برنامه ریزی نموده است.
حسین آذرنیا با اشاره به اهمیت گسترش فرهنگ مطالعه، از فعالیت اتوبوس پیک کتاب برای اجرای برنامه های مفرح در نقاط مختلف شهر سخن گفت و افزود: شخصیت های عروسکی مرتبط با کتاب در این برنامه ها در نظر گرفته شده اند و طبق برنامه ریزی، کتابهای مختلفی هم در این قالب به دست مخاطبان و حاضران در برنامه ها خواهد رسید.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   شنبه 5 فروردين 1396  ساعت  22   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  221
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :