لینک های مرتبط


 
 
 

 
  آمار سايت
مهمان : 130
اعضا عضو سایت : 4
اعضا آنلاین : 0
امروز : 447
ديروز : 1549
ماه : 0
 
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 2 فروردين 1396     |     کد : 3781

فرهنگ، حامی مردمی آب

همزمان با روز جهانی آب بر لزوم بهبود مصرف آب به عنوان سرچشمه حیات مورد تاکید قرار گرفت.

همزمان با روز جهانی آب بر لزوم بهبود مصرف آب به عنوان سرچشمه حیات مورد تاکید قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حسین آذرنیا با اشاره به کاهش منابع آب در کشور و به ویژه در منطقه ما، گفت: لازم است اقداماتی در جهت فرهنگسازی و آشنانمودن مردم با اهمیت این مساله صورت پذیرد.

به گفته وی، روز جهانی آب فرصت خوبی برای آغاز فعالیتهای اجرایی در خصوص اطلاع رسانی فرهنگی و ایجاد حساسیت در رابطه با بحران آب است. مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، بحران آب را یکی از مسائل مورد توجه این سازمان در سالهای اخیر برای تهیه محصولات فرهنگی و برنامه های مختلف بوده است.

وی به تهیه موسیقی های آموزنده عاشیقی، اختصاص بخش ویژه بحران آب در جشنواره های فرهنگی و ارائه برنامه های متنوع برلی شهروندان به خصوص گروه سنی کودک و نوجوان در سالهای قبل اشاره کرد و افزود: با وجود تمام دغدغه های جدید فرهنگی، مساله آب همچنان مهم و مورد توجه قرار است.

آذرنیا ابراز امیدواری نمود فرارسیدن بهار طبیعت زمینه ساز توجه هرچه بیشتر شهروندان به بحران آب و لزوم دقت و تمرکز در این رابطه را فراهم آورده و به پایداری این حوزه یاری رساند.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   چهارشنبه 2 فروردين 1396  ساعت  00   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  259
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :