لینک های مرتبط


 
 
 

 
  آمار سايت
مهمان : 289
اعضا عضو سایت : 4
اعضا آنلاین : 0
امروز : 235
ديروز : 1676
ماه : 0
 
  جستجو
 
تاریخ : سه شنبه 21 مهر 1394     |     کد : 2719

باخیش، میزبان فیلمهای کم هزینه تبریز

نشست یکروزه کارگاهی باخیش با هدف بررسی فیلمهای سینمای مستقل در خانه هنرمندان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگزار می شود.

نشست یکروزه کارگاهی باخیش با هدف بررسی فیلمهای سینمای مستقل در خانه هنرمندان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، این برنامه اولین نشست از سلسله نشست های یکروزه کارگاهی «باخیش» است و با حضور صاحب نظران و علاقمندان به هنر سینما و فیلم سازی مستقل برگزار می شود.
حسین آذرنیا ضمن دعوت از علاقمندان برای حضور در این جلسه، گفت: نشست یکروزه کارگاهی باخیش با هدف حمایت و معرفی سینمای مستقل در مقام سینمای کم هزینه برنامه ریزی شده و با پخش و نقد و بررسی فیلمهای مختلف در این حوزه ادامه خواهد یافت.
مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز افزود: در اولین جلسه از این نشست، فیلم سینمایی «پات» برای حاضران پخش خواهد شد.
وی گفت: در این جلسه امیر توده روستا نویسنده، کارگردان و تهیه کننده فیلم پات برای دریافت نظرات صاحب نظران و مهمانان حضور خواهد داشت.
به گفته آذرنیا، این جلسه از ساعت 10 صبح تا 14 بعد از ظهر روز جمعه 24 مهرماه در خانه هنرمندان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در محل خانه تاریخی ختایی برگزار می شود و حضور برای عموم علاقمندان امکان پذیر می باشد.
گفتنی است خانه هنرمندان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز اقدامات گسترده ای در جهت همکاری با هنرمندان رشته های مختلف شهر تبریز را آغاز نموده است و این تلاشها با همراهی هنرمندان شهر گسترش خواهد یافت.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   سه شنبه 21 مهر 1394  ساعت  12   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  469
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :