لینک های مرتبط


 
 
 

 
 
مهمان : 1
اعضا عضو سایت : 3
اعضا آنلاین : 0
امروز : 230
ديروز : 480
ماه : 5903
 
  جستجو
 
تاریخ : سه شنبه 10 شهريور 1394     |     کد : 2616

در پی تفاهم تئاتری «تبریز – لاهیجان» قیزیل به جشنواره نمایش های خیابانی لاهیجان رفت

نمایش قیزیل در پی تفاهم تئاتری «تبریز – لاهیجان» منتخب دوم چهارمین جشنواره تبریزیم به ششمین دوره جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان معرفی شده است.

نمایش قیزیل در پی تفاهم تئاتری «تبریز – لاهیجان» منتخب دوم چهارمین جشنواره تبریزیم به ششمین دوره جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان معرفی شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، نمایش قیزیل که رتبه دوم  چهارمین دوره جشنواره تئاتر خیابانی و فضای باز تبریزیم را از آن خود کرد از طرف هیئت داوران جهت شرکت در پنجمین دوره جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان معرفی گردیده است.
«قیزیل» در خصوص طلای کثیف یا همان زباله است که به بررسی مقوله زباله و لزوم بهره وری بیشتر این حوزه به عنوان ثروتی مغفول می پردازد. داستان نمایش طلای کثیف در مورد موش و گربه ای است که به دنبال طلای کثیف هستند، جستجوی آنها در میان زباله ها و گفتگو با تماشاگران درباره تفکیک زباله و مسائل مرتبط با این امر ادامه می یابد تا اینکه رفته گر در محل حاضر شده و با بیرون راندن موش و گربه از میان زباله ها داستان پایان می یابد.

این نمایش با بهره گیری از زبان طنز و به صورت نمایش خیابانی که با هدف آموزش های شهروندی به اجرا درآمد حاوی پیام هایی موثر برای اقشار مختلف جامعه بود که توانست در سطح بسیار بالایی پیام خود را به مخاطبان برساند.

ششمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند از ۱۲ تا ۱۴ ام شهریور ماه در سطح شهر لاهیجان برگزار می شود.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   سه شنبه 10 شهريور 1394  ساعت  14:59   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  535
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :