لینک های مرتبط


 
 
 

 
  آمار سايت
مهمان : 162
اعضا عضو سایت : 4
اعضا آنلاین : 1
امروز : 986
ديروز : 1549
ماه : 0
 
  جستجو
 
تاریخ : سه شنبه 27 مرداد 1394     |     کد : 2573

جشنواره تبریزیم به شبکه سحر می رود

با پایان کار چهارمین جشنواره نمایش خیابانی و فضای باز تبریزیم، شبکه جهانی سحر ویژه برنامه ای در رابطه با این جشنواره پخش می کند.

با پایان کار چهارمین جشنواره نمایش خیابانی و فضای باز تبریزیم، شبکه جهانی سحر ویژه برنامه ای در رابطه با این جشنواره پخش می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حسین آذرنیا ضمن اعلام این خبر گفت: شبکه جهانی سحر به عنوان شبکه ای موفق و پرمخاطب، بخشی از برنامه های خود را به تهیه و پخش برنامه ای 3 قسمتی در خصوص چهارمین جشنواره نمایش خیابانی و فضای باز تبریزیم اختصاص داده است.

به گفته مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در این مجموعه مستند ها، گزارشی کامل از روند برگزاری، آماده سازی محیطی محل اجرای نمایش ها، گفتگو با هیات برگزاری و هیات داوران جشنواره، بررسی نمایشهای مختلف اجرا شده در جشنواره برای بهره مندی عموم آماده شده است.

وی افزود: گفتگو با کارگردان ها و بازیگران 15 نمایش اجرا شده در چهارمین جشنواره نمایش خیابانی و فضای باز تبریزیم و پرداخت کاملی در رابطه با نمایشهای داخلی و همچنین گروههای خارجی فعال در این جشنواره و همچنین مهمانان داخلی که به عنوان برگزیده جشنواره تئاتر خیابانی مریوان در جشنواره تبریزیم شرکت داشتند، بخشهای دیگری از برنامه تولید شده برای پخش در شبکه جهانی سحر را تشکیل می دهد.

آذرنیا با قدردانی از همکاری فعالان رسانه به خصوص شبکه های مختلف سیما و شبکه استانی سهند که از توان خود برای معرفی این جشنواره به شهروندان بهره گرفتند، ابراز امیدواری نمود شاهد توسعه فعالیت های شهروندی و آموزشی برای دست یابی به جاممعه ای سالم و توانمند باشیم.

گفتنی است چهارمین جشنواره نمایش خیابانی و فضای باز تبریزیم به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در روزهای 22 تا 25 مرداد ماه در محل پارک مسافر تبریز با حضور 15 گروه داخلی و خارجی به فعالیت پرداخت و مورد استقبال شهروندان تبریزی، مسافران شهر و همچنین هنرمندان و علاقمندان به آثار نمایشی قرار گرفت. نمایشهای این جشنواره به مسائل شهروندی و آموزشهایی در این خصوص اختصاص داشتند و چند کارگاه عملی و تئوری جنبی در این زمینه با حضور اساتید برجسته و هنرمندان برگزار شد.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   سه شنبه 27 مرداد 1394  ساعت  12   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  459
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :