لینک های مرتبط


 
 
 

 
  آمار سايت
مهمان : 322
اعضا عضو سایت : 4
اعضا آنلاین : 0
امروز : 255
ديروز : 1676
ماه : 0
 
  جستجو
 
تاریخ : سه شنبه 1 مهر 1393     |     کد : 2014

ويژه برنامه خاكريز آسماني// در عرصه فرهنگ در حال معبر گشايي هستيم

مديرعامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز با اشاره به حساسيت مسائل فرهنگي، نقش سازمان را تلاش براي معبرگشايي در مسير فرهنگ معرفي نمود.

مديرعامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز با اشاره به حساسيت مسائل فرهنگي، نقش سازمان را تلاش براي معبرگشايي در مسير فرهنگ معرفي نمود.
به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز، حسين آذرنيا در ويژه برنامه خاكريز آسماني كه به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس و خاتمه هفتمين جشنواره تابستاني تبريز برپا شده بود، بر اهميت توجه به مسائل فرهنگي در لايه هاي مختلف جامعه تاكيد نمود.
به گفته وي، امروز تهاجم فرهنگي از همه سو در حال طغيان و فشار آوردن به ملت آزاده و متدين ماست و به همين جهت لازم است مانند سالهاي پر افتخار دفاع مقدس لباس رزم بپوشيم و به ميدان كارزار فرهنگي وارد شويم.
آذرنيا تصريح كرد: در اين ميان سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز مانند يك تخريب چي وارد عرصه شده تا معبر سالمي براي شهروندان به وجود بياورد و زمينه عبور آنان را از اين كارزار به سلامت فراهم نمايد.
مديرعامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز در اين ويژه برنامه با قدرداني از نقش شهدا و ايثارگران در سالهاي دفاع مقدس گفت: امروز روز عرصه نبرد فرهنگي است و در اين راه تمامي اهالي فرهنگ و هنر و تلاشگران اين حوزه ها بايد به شكلي متحد وارد عرصه شوند.
آذرنيا تبريز را شهر عاشوراييان معرفي نمود و بر معرفي و گرامي داشت شهداي عاشورايي شهر تبريز به شكلي در خور شان اين بزرگان تاكيد نمود.
وي افزود: اكنون در نبردي ديگر هستيم و همانطور كه در سالهاي دفاع مقدس از كيان ميهن و خاك ايران دفاع نموديم، امروز هم بايد از هويت فرهنگي كشورمان دفاع كنيم.
مديرعامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز در خاتمه خطاب به اهالي فرهنگ شهر گفت: آماده همكاري با اهالي فرهنگ شهر هستيم و از نظرات و پيشنهادات صاحب نظران در خصوص مسائل فرهنگي مرتبط با فعاليتهاي سازمان با روي گشاده استقبال مي كنيم.
مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   سه شنبه 1 مهر 1393  ساعت  14   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  272
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :