آرم مجموعه های سازمان

 
  آمار سايت
مهمان : 1749
اعضا عضو سایت : 4
اعضا آنلاین : 0
امروز : 693
ديروز : 1778
ماه : 42721
 
تاریخ : سه شنبه 1 مهر 1393     |     کد : 2013

ويژه برنامه خاكريز آسماني// خاكريز آسماني، ميزبان اهالي فرهنگ تبريز

ويژه برنامه خاكريز آسماني همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس به همت سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز و با حضور اهالي فرهنگ شهر برگزار شد.

ويژه برنامه خاكريز آسماني همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس به همت سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز و با حضور اهالي فرهنگ شهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز، ويژه برنامه خاكريز آسماني همزمان با سالروز تهاجم دولت بعث عراق در سال 59 به خاك كشور و با حضور گسترده خانواده معظم شهدا، جانبازان، ايثارگران و اهالي فرهنگ شهر تبريز برگزار شد.
اين ويژه برنامه با صحبت مسئولين شهري، اعضاي شوراي اسلامي شهر تبريز، هنرمندان و شاعران شهر جلوه اي فرهنگ مدار و ارزش محور به خود گرفته بود و با رونمايي از آثار هنري در خصوص دفاع مقدس نسبت به رسالت خود در رابطه به دفاع مقدس اداي دين نمود.
در ويژه برنامه خاكريز آسماني، از مجله «خاكريز» كه با تلاش مهدي ابراهيم پور از روزنامه نگاران شهر و به همت سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز گردآوري و منتشر شده رونمايي شد.
همچنين رونمايي از مجموعه جديد آثار موسيقايي استاد اسفنديار قره باغي از ديگر بخشهاي اين ويژه برنامه بودند.
تقدير ويژه و غافلگير كننده فرزندان شهيد شهر تبريز از خادم شهدا، حاج فرخ جلالي، مديرعامل سازمان گلزار شهدا و آرامستانهاي شهرداري تبريز نيز بر معنويت اين ويژه برنامه افزود و شعر خواني صالح سجادي در رابطه با دفاع مقدس موجب جلب توجه حاضران در مراسم گرديد.
در اين برنامه از آقايان سلماني، بلندنظر، صحرايي، افتخاري و اسماعيل زاده كه در سالهاي دفاع مقدس در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل حضور داشتند قدرداني به عمل آمد.
مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   سه شنبه 1 مهر 1393  ساعت  14   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  228
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :