لینک های مرتبط


 
 
 

 
 
مهمان : 5
اعضا عضو سایت : 3
اعضا آنلاین : 0
امروز : 74
ديروز : 289
ماه : 5026
 
  جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 31 شهريور 1393     |     کد : 2012

دفاع مقدس، سند افتخار ملت ایران است

سالهای دفاع مقدس بی شک جزو درخشان ترین و قابل افتخار ترین زمانهای سپری شده برای ملت ایران است.

سالهای دفاع مقدس بی شک جزو درخشان ترین و قابل افتخار ترین زمانهای سپری شده برای ملت ایران است.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حسین آذرنیا با تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس به ملت آزاده و شهیدپرور ایران گفت: سالهای دفاع مقدس تا ابد به عنوان سند افتخار ملت ایران بر تارک تاریخ این مرز و بوم خواهد درخشید و یادگاری ارزشمند برای آیندگان خواهد بود.
مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز ضمن ابراز احترام به مقام شامخ شهدای والامقام سالهای آتش و خون، گرامیداشت یاد و خاطره سالهای دفاع مقدس و نقل اتفاقاتی که در خلال آن سالها بر کشورمان رفته را از مهمترین وظایف نهادهای فرهنگی برشمرد.
آذرنیا به برنامه ها و فعالیتهای سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز به عنوان یکی از متولیان فرهنگی شهر در خصوص مقوله دفاع مقدس اشاره نمود و گفت: سازمان همواره نگاه متمایز و ارزشمندی به مساله دفاع مقدس داشته و با برگزاری ویژه برنامه های متعدد، یادواره های مستمر و انتشار کتب و مجلات مختلف در این موضوع نسبت به حفظ و انتقال این میراث گرانبها به نسل جوان جامعه تلاش نموده است.
به گفته وی، برگزاری ویژه برنامه خاکریز آسمانی همزمان با اختتام هفتمین جشنواره تابستانی تبریز نیز اقدام دیگری برای ورود هر چه بیشتر مسائل مرتبط با دفاع مقدس به متن زندگی مردم و به خصوص نسل جوان می باشد.
مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سالهای دفاع مقدس، گفت: کارکنان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در هفته دفاع مقدس با حضور دسته جمعی در گلزار شهدای تبریز و گلباران مزار شهدا، به مقام شامخ شهدا عرض ارادت خواهند نمود.مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   دوشنبه 31 شهريور 1393  ساعت  14:19   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  392
ویرایش شده در سه شنبه 1 مهر 1393 ساعت 14:19 توسط مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :