لینک های مرتبط


 
 
 

 
 
مهمان : 5
اعضا عضو سایت : 3
اعضا آنلاین : 0
امروز : 74
ديروز : 289
ماه : 5026
 
  جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 30 شهريور 1393     |     کد : 2011

فیروزه، هر سال پوینده تر از قبل

طی مراسمی از هیات برگزاری و شورای سیاستگذاری پنجمین جشنواره ملی عکس فیروزه تبریز تشکر و قدردانی به عمل آمد.

طی مراسمی از هیات برگزاری و شورای سیاستگذاری پنجمین جشنواره ملی عکس فیروزه تبریز تشکر و قدردانی به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، در این مراسم از دست اندرکاران و فعالانی که با تلاشی شبانه روزی موجب برگزاری موفق و شایان توجه پنجمین جشنواره ملی عکس فیروزه شدند، قدردانی شد و استمرار اقدامات دبیرخانه ای این جشنواره مورد تاکید قرار گرفت.
حسین آذرنیا در این مراسم، با تشکر از شورای سیاستگذاری پنجمین جشنواره سراسری عکس فیروزه ابراز امیدواری کرد با بررسی هر دوره از جشنواره بتوانیم جشنواره بعدی را بهتر و با رفع اشکالات احتمالی و در خور شان شهر تبریز برگزار نماییم.
مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز افزود: با حمایت اساتید برجسته و هنرمندان دلسوز شهر امیدواریم شاهد برگزاری چندین و چند فیروزه دیگر باشیم.
وی جشنواره پنجم فیروزه را بی عیب و نقص ترین برنامه سازمان در ایام هفته نکوداشت تبریز ارزیابی نمود و با اشاره به اظهار نظر خبرنگاران و فعالان رسانه ای شهر گفت: جشنواره فیروزه پنجم فراتر از استانداردهای بین المللی برگزاری چنین جشنواره هایی بود.
آذرنیا در خصوص پیشرفت و تعالی جشنواره نیز تصریح کرد: اگر جشنواره ششم فیروزه کپی جشنواره پنجم باشد، بی شک ما بازنده خواهیم بود و باید این جشنواره و دیگر اقدامات فرهنگی روز به روز بالنده تر و پویاتر برگزار شوند.
به گفته رییس ستاد برگزاری پنجمین جشنواره ملی عکس فیروزه، از امروز تا سال آینده یکسال فرصت باقیست تا ششمین جشنواره عکس فیروزه را پربارتر و بی نقص تر از امسال برگزار کنیم و شاهد درخشش این جشنواره در میان فعالیتهای فرهنگی و هنری کشور باشیم.
گفتنی است در این مراسم پیشکسوتان عکاسی تبریز به ارائه دیدگاه های خود درباره جشنواره عکس فیروزه و روند اثرگذاری آن در توسعه فرهنگی شهر تبریز پرداختند و در خاتمه با اهدای هدایایی از این فعالان و تلاشگران تجلیل و قدردانی به عمل آمد.مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   يکشنبه 30 شهريور 1393  ساعت  18:57   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  500
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :