لینک های مرتبط


 
 
 

 
 
مهمان : 5
اعضا عضو سایت : 3
اعضا آنلاین : 0
امروز : 74
ديروز : 289
ماه : 5026
 
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 27 شهريور 1393     |     کد : 2009

همزمان با خاتمه هفتمین جشنواره تابستانی تبریز؛ تبریز به استقبال خاکریز آسمانی می رود

آیین اختتام هفتمین جشنواره تابستانی تبریز همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس برگزار می شود.

آیین اختتام هفتمین جشنواره تابستانی تبریز همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حسین آذرنیا ضمن بیان این مطلب گفت: هفتمین جشنواره تابستانی تبریز با همکاری مناطق دهگانه شهرداری تبریز و مشارکت گسترده شهروندان تبریزی در پارکها و بوستانهای شهر با موفقیت برگزار شد و در پایان تابستان با برگزاری آیین اختتام به فعالیت خود خاتمه خواهد داد.
مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز به همزمانی پایان جشنواره تابستانی با آغاز هفته دفاع مقدس اشاره نمود و افزود: با توجه به این همزمانی، آیین اختتام هفتمین جشنواره تابستانی تبریز در قالب برنامه ای با عنوان «خاکریز آسمانی» برگزار می شود.
آذرنیا، بزرگداشت مقام شهدا، آزادگان و جانبازان گرانقدر سالهای دفاع مقدس را وظیفه ای همگانی دانست که باید به نحو احسن و در شان این بزرگان انجام شود.
به گفته وی، در این مراسم استاد اسفندیار قره باغی به شکل زنده به همراه گروه کر دو قطعه جدید خود را که به سفارش سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز تولید شده است، برای حاضران در این مراسم اجرا می نمایند تا یاد و خاطره سالهای آتش و خون، سالهای دفاع مقدس و تلاشگرانی که برای حفظ میهن از جان شیرین خویش گذشتند، زنده و جاوید بماند.
مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، با قدردانی از تمام مردم شهر تبریز و مهمانان تابستانی این شهر تاریخ ساز، از مشارکت و حضور گسترده مردم در برنامه های جشنواره ابستانی در پارکها و بوستانهای سطح شهر خبر داد و تصریح کرد: این استقبال و مشارکت در کنار نظرات و بازخوردهای مردمی که از برنامه ها دریافت شده مایه دلگرمی دست اندرکاران و فعالان فرهنگی شهر برای استمرار و گسترش برنامه هاست.
آذرنیا، قدردانی از دست اندرکاران برگزاری جشنواره تابستانی و اهدای هدایایی نمادین به این تلاشگران را از دیگر برنامه های این مراسم معرفی نمود و گفت: در مدت جشنواره تابستانی افراد بسیاری در این امر مشارکت داشتند که پیشاپیش از تک تک آنها قدردانی می کنم.
وی از عموم علاقمندان و مخاطبان برنامه های جشنواره تابستانی دعوت نمود روز دوشنبه 31 شهریور ماه با حضور در محل تالار پتروشیمی، به تماشای آخرین برنامه این جشنواره بنشینند.
گفتنی است ویژه برنامه «خاکریز آسمانی» همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و پایان هفتمین جشنواره تابستانی تبریز، روز دوشنبه 31 شهریورماه، ساعت 17:30 با حضور مسئولان شهری، دست اندرکاران جشنواره تابستانی، خانواده معظم شهدا، هنرمندان و مردم شریف تبریز در محل تالار پتروشیمی برگزار می شود.مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   پنجشنبه 27 شهريور 1393  ساعت  11:50   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  428
ویرایش شده در پنجشنبه 27 شهريور 1393 ساعت 19:35 توسط مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :