لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 26 تير 1389     |     کد : 121

عکاسان 44 شهر به تبریز می آیند

دبیر جشنواره سراسری عکس فیروزه گفت: عکاسان 44 شهر از سراسر کشور به تبریز می آیند به گزارش کمیته خبر و اطلاع رسانی سومین جشنواره تابستانی تبریز، کریم متقی ضمن بیان مطلب فوق افزود: تعداد 867 عکاس از سراسر کشور از طریق اینترنت در جشنواره فیروزه ثبت نام کرده اند که تعداد 667 پرونده عکاسان علاقمند کامل بوده و در جشنواره شرکت داده شده اند.

دبیر جشنواره سراسری عکس فیروزه گفت: عکاسان 44 شهر از سراسر کشور به تبریز می آیند

به گزارش کمیته خبر و اطلاع رسانی سومین جشنواره تابستانی تبریز، کریم متقی ضمن بیان مطلب فوق افزود: تعداد 867 عکاس از سراسر کشور از طریق اینترنت در جشنواره فیروزه ثبت نام کرده اند که  تعداد 667 پرونده عکاسان علاقمند کامل بوده و در جشنواره شرکت داده شده اند.

وی اظهار کرد: از این تعداد 257 عکاس از تبریزو بقیه غیر بومی هستند که 152 عکاس از تهران، 58 عکاس از مشهد مقدس، 30 عکاس از شیراز،24 عکاس از اصفهان  و بقیه از شهرهای دیگر به تبریز خواهند آمد.

متقی تاکید کرد: از میان ثبت نام کنندگان، تعداد 120 نفر از عکاسان غیر بومی برگزیده و به جشنواره دعوت شده اندکه اسکان و پذیرایی این تعداد به عهده جشنواره می باشد و بقیه عکاسان غیر بومی می توانند به صورت آزاد در این جشنواره، عکاسی کنند و آثار خود را به داوری بگذارند.

وی گفت: سومین جشنواره سراسری عکس فیروزه از جهت تعداد چشمگیر شرکت کنندگان، موضوعات عکاسی و همچنین از لحاظ برنامه ریزی و سازماندهی از کیفیت مطلوب تری نسبت به سال های گذشته برخوردار می باشد.

شایان ذکر است که ثبت نام حضوری سومین جشنواره سراسری عکس فیروزه روز جمعه 1 مرداد در محل دبیرخانه جشنواره انجام می شود و مراسم افتتاحیه همان روز در تالار اندیشه سازمان پارک ها وفضای سبز شهرداری تبریز برگزار خواهد شد و عکاسان از 2 مرداد به مدت دو روز در سطح شهر به عکاسی خواهند پرداخت و روز سه شنبه پنجم مرداد مصادف با میلاد حضرت قائم آل محمد(ص) آیین اختتامیه و معرفی عکاسان برگزیده جشنواره در تالار اندیشه سازمان پارک ها و فضای سبز واقع در پارک ائل گلی برگزار خواهد شد.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز