لینک های مرتبط


 
 
 

 
  آمار سايت
مهمان : 294
اعضا عضو سایت : 4
اعضا آنلاین : 0
امروز : 262
ديروز : 1676
ماه : 0
 
  جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 3 مرداد 1389     |     کد : 109

چشم انداز سکوت در عمارت شهرداری

نمایشگاه عکس چشم اندازی در سکوت در تبریز در قالب نمایشگاه جنبی سومین جشنواره سراسری عکس فیروزه برگزار شد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی سومین جشنواره تابستانی تبریز، نمایشگاه عکس چشم اندازی در سکوت به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز توسط رومین محتشم عکاس بین المللی از ارومیه در تالار هنر های معاصر عمارت شهرداری تبریز در حال برگزاری است.

نمایشگاه عکس چشم اندازی در سکوت در تبریز در قالب نمایشگاه جنبی سومین جشنواره سراسری عکس فیروزه برگزار شد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی سومین جشنواره تابستانی تبریز، نمایشگاه عکس چشم اندازی در  سکوت به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز توسط رومین محتشم عکاس بین المللی از ارومیه در تالار هنر های معاصر عمارت شهرداری تبریز در حال برگزاری است.

محتشم در مورد علت برگزاری این نمایشگاه در تبریز گفت: شهر تبریز خاستگاه هنر عکاسی در کشور است، به همین دلیل با توجه به سابقه طولانی این هنر در شهر تبریز و نیز به دلیل برگزاری سومین جشنواره عکس فیروزه که با حضور عکاسان در این شهر همراه است تصمیم به برگزاری این نمایشگاه گرفتم.

این عکاس بین المللی ضمن تقدیر از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز به دلیل برگزاری سومین جشنواره عکس فیروزه خاطر نشان کرد: استقبال بی نظیر از سومین جشنواره عکس فیروزه نشان می دهد که این جشنواره در سراسر کشور توانسته برای خود حرفی برای گفتن داشته باشد. وی ادامه داد: برگزاری این جشنواره بی شک به شناساندن زیبایی های تبریز به کل کشور تاثیر گذار خواهد بود.

وی همچنین در پایان به تاثیر این جشنواره در شناسایی هنرمندان نیز اشاره کرد و گفت: در برگزاری هر جشنواره ای تعدادی از عکاسان حاضر می شوند و ما می توانیم براحتی ظرفیت های موجود در این رشته را از بین شرکت کنندگان انتخاب کنیم.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   يکشنبه 3 مرداد 1389  ساعت  13   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  1887
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :