لینک های مرتبط


 
 
 

 
 
مهمان : 4
اعضا عضو سایت : 3
اعضا آنلاین : 0
امروز : 74
ديروز : 289
ماه : 5026
 
  جستجو
 
 آرشیوسومین جشنواره فیروزه
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

نگین فیروزه در فیروزه اسلام

وقتی تمام جان و فکر و اندیشه چشم می شوند و جا می گیرند در چار چوبی شیشه ای، وقتی ذهن و زیبایی،کلام و فریاد با نقش و منظره و شهر در هم می آمیزند، وقتی که نقطه های طلایی ذهن رنگ می گیرند و در کادری کوچک به اندازه یک دنیا طرح می شوند، وقتی که دست و چشم و فکر همراه می شوند، ناگهان دریچه باز می شود و شهر و آدم هایش هزاران هزار بار جا می ماند در هزاران هزار چارچوب. شهر رنگ دیگری می گیرد و برای همیشه در قاب خود ثبت می شود. اینجا مهد تاریخ فرهنگ و هنر و تمدن است. اینجا شهر فیروزه ای تبریز است.
سه شنبه 5 مرداد 1389

عکاسان فیروزه سفیر زیبایی تبریز باشند

به گزارش کمیته اطلاع رسانی سومین جشنواره تابستانی تبریز محمود چمنی، فرماندار تبریز، استقبال شایسته از سومین جشنواره سراسری عکس فیروزه را مرهون برگزاری مناسب و موفقیت آمیز دوره های قبل جشنواره خواند و افزود: عکس فیروزه به زیبایی تبریز عمق و محتوا می بخشد و فعالان و کارشناسان امر باید از آن بهره برداری مناسب نمایند.
سه شنبه 5 مرداد 1389

پرنده موجود نماد پرواز است

طراح پوستر سومین جشنواره سراسری عکس فیروزه گفت: پرنده موجود که طرح غالب پوستر است نماد پرواز و اوج گیری است.
دوشنبه 4 مرداد 1389

ویژه نامه تخصصی سومین جشنواره عکس فیروزه

ناشر این ویژه نامه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز است که کریم متقی سردبیری و مدیریرت اجرایی آن را برعهده داشته است.
يکشنبه 3 مرداد 1389

چشم انداز سکوت در عمارت شهرداری

نمایشگاه عکس چشم اندازی در سکوت در تبریز در قالب نمایشگاه جنبی سومین جشنواره سراسری عکس فیروزه برگزار شد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی سومین جشنواره تابستانی تبریز، نمایشگاه عکس چشم اندازی در سکوت به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز توسط رومین محتشم عکاس بین المللی از ارومیه در تالار هنر های معاصر عمارت شهرداری تبریز در حال برگزاری است.
يکشنبه 3 مرداد 1389

خبرنامه سومین جشنواره عکس فیروزه

همزمان با برگزاری سومین جشنواره عکس فیروزه، خبرنامه این جشنواره در دو شماره چاپ منتشر شد. شماره اول خبرنامه در مراسم افتتاحیه و شماره دوم آن در مراسم اختتامیه جشنواره توزیع شد که «در قاب عکس هنرمندان»، «به استقبال فیروزه سوم»، «جشنواره سوم گامی برای حرفه ای شدن»، «هماهنگی کامل میان نهادهای فرهنگی و اجتماعی برای برگزاری جشنواره سوم»، «بوی فیروزه می آید!»، «یادی از مرحوم بهمن جلالی»، «مخاطبان فیروزه را پسندیدند»، «فیروزه در اصفهان»، «تبریز در نگاه عکاسان جشنواره دوم»، «معرفی هیات داوران جشنواره سوم»، «گزارشی از عکاسخانه جدیدالاسلام»، «توسعه پایدار شهری هدف جشنواره فیروزه» و «پیام تلفنی دکتر هادی شفائیه به دومین جشنواره» عناوین شماره اول این خبرنامه را تشکیل می دهند.
يکشنبه 3 مرداد 1389

فیروزه سبب پویایی عکاسی در کشور است

مقام دوم اولین دوره جشنواره سراسری عکس فیروزه گفت: جشنواره عکس فیروزه سبب رشد و پویایی هنر عکاسی در کشور می شود.
شنبه 2 مرداد 1389

فیروزه بستری برای رقابت سالم عکاسان کشور

عکاس برگزیده سومین جشنواره سراسری عکس فیروزه گفت: جشنواره فیروزه بستر بسیار مناسبی برای رقابت سالم میان عکاسان سراسر کشور است
شنبه 2 مرداد 1389

لنز 300 عکاس تبریز را نشانه گرفت

ساعت 7 عصر روز جمعه اول مرداد ماه مصادف بود با شروع به کار سومین جشنواره سراسری عکس فیروزه. تالار اندیشه پارک ها و فضای سبز شهری واقع در پارک ائل گلی میزبان مسئولان فرهنگی و شهری، 300 عکاس بومی و غیر بومی و علاقه مندان رشته عکاسی بود. آیین افتتاح جشنواره فیروزه با حضور علیرضا نوین شهردار تبریز، عباس عادلی شهردار منطقه 4، مسعود برزگر جلالی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهری، اصغرعابدزاده عضور شورای اسلامی کلانشهر تبریز و هیئت داوران برگزار شد.
شنبه 2 مرداد 1389

فیروزه راهی برای ماندگاری عکس و عکاسی است

برنده جایزه ویژه هادی شفاییه در دومین جشنواره سراسری عکس فیروزه گفت: جشنواره فیروزه راهی برای ماندگاری هنر عکس و عکاسی است.
جمعه 1 مرداد 1389