لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
 آرشیوفیروزه 8
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

داوری بیش از 5800 قطعه عکس در جشنواره بین‌المللی عکس فیروزه

داوری بیش از 5800 قطعه عکس در جشنواره بین‌المللی عکس فیروزه داور هشتمین جشنواره ملی عکس فیروزه از داوری ۵هزار و 800 عکس در این دوره از جشنواره فیروزه خبر داد.
دوشنبه 24 ارديبهشت 1397

فیروزه، قائم‌به‌فرد نیست/ ایجاد یک گروه پژوهشی برای بررسی آثار جشنواره

فیروزه، قائم‌به‌فرد نیست/ ایجاد یک گروه پژوهشی برای بررسی آثار جشنواره دبیر هشتمین جشنواره بین‌المللی عکس فیروزه گفت: تبریز، شهر بزرگی است و جشنواره فیروزه، یک اتفاق مهم فرهنگی است.
يکشنبه 23 ارديبهشت 1397

فیروزه، نوید بخش فرهنگی تر شدن رخدادهای تبریز 2018 است

فیروزه، نوید بخش فرهنگی تر شدن رخدادهای تبریز 2018 است معاون عمرانی استانداری آذربایجان شرقی گفت: جشنواره فیروزه، نوید بخش فرهنگی تر شدن رخدادهای تبریز 2018 است.
يکشنبه 23 ارديبهشت 1397

فیگور تبریز مقابل دوربین‌های فیروزه‌ای

فیگور تبریز مقابل دوربین‌های فیروزه‌ای فیروزه ای برای تبریز
يکشنبه 23 ارديبهشت 1397

خاطره انگیز مانند فیروزه

خاطره انگیز مانند فیروزه آیین اختتامیه هشتمین جشنواره ملی و بین المللی عکس فیروزه تبریز با حضور هنرمندان تبریزی و مهمانان سایر شهرها در سالن فرهنگسرای الغدیر برگزار شد.
يکشنبه 23 ارديبهشت 1397

فرهنگ و هنر، موثرترین راهکار برای توسعه صلح و مودت است

فرهنگ و هنر، موثرترین راهکار برای توسعه صلح و مودت است مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، اظهار داشت: در جهان امروز که خشونت و جهل، افکار عمومی را درگیر کرده، فرهنگ و هنر، موثرترین راهکار برای توسعه صلح و مودت است.
يکشنبه 23 ارديبهشت 1397

فیروزه، به رویدادی فاخر و بین‌المللی در فضای هنری کشور تبدیل شده است

فیروزه، به رویدادی فاخر و بین‌المللی در فضای هنری کشور تبدیل شده است معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تبریز، گفت: جشنواره فیروزه، با گذشت هشت سال از آغاز، به رویدادی فاخر و بین المللی در فضای هنری کشور تبدیل شده و بعلاوه در فرهنگسازی شهروندی نیز موثر بوده است.
يکشنبه 23 ارديبهشت 1397

فیروزه 8، برترین های خود را شناخت

فیروزه 8، برترین های خود را شناخت هشتمین جشنواره ملی و بین المللی عکس فیروزه تبریز، با برگزاری آیین اختتام نفرات برتر خود را در بخش های مختلف جشنواره شناخت.
يکشنبه 23 ارديبهشت 1397

"نقد و غیر نقد عکس" در کارگاه تخصصی جشنواره هشتم فیروزه

"نقد و غیر نقد عکس" در کارگاه تخصصی جشنواره هشتم فیروزه کارگاه تخصصی "نقد و غیر نقد عکس" در حاشیه برگزاری هشتمین جشنواره ملی و بین المللی عکس فیروزه تبریز برگزار شد.
شنبه 22 ارديبهشت 1397

حضور معاون فرهنگی شهرداری تبریز در هیات داوران فیروزه هشتم

حضور معاون فرهنگی شهرداری تبریز در هیات داوران فیروزه هشتم معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز، در جلسه داوری بخش های مختلف هشتمین جشنواره ملی و بین المللی فیروزه تبریز حضور یافت.
شنبه 22 ارديبهشت 1397