لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

قائم‌مقام شهردار تبریز:

جهت‌گیری فرهنگی و ورزشی در شهرداری باید مطابق با اهداف مدیریت شهری باشد

جهت‌گیری فرهنگی و ورزشی در شهرداری باید مطابق با اهداف مدیریت شهری باشد قائم‌مقام شهردار تبریز با اشاره به اینکه حوزه فرهنگی در شهرداری تبریز، سابقه‌ای طولانی دارد، گفت: در هر دو حوزه ورزش و فرهنگ، باید تلاش‌مان، مطابق با اهداف مدیریت شهری باشد.
دوشنبه 16 ارديبهشت 1398

حجت‌الاسلام والمسلمین قدوسی:

باید برادرانه برای سربلندی و نشاط شهر بکوشیم

باید برادرانه برای سربلندی و نشاط شهر بکوشیم سرپرست سازمان جدید فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با اشاره به اینکه حرکت در مسیر ولایت، رویکرد کلی سازمان تازه‌تاسیس فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز است، تاکید کرد: «برادری درونی و نشاط بیرونی» شعار ما است و باید سعی کنیم بر اساس همین شعار، برای اعتلای نام شهرمان بکوشیم.
دوشنبه 16 ارديبهشت 1398

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزش شهرداری تبریز معرفی شد

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزش شهرداری تبریز معرفی شد با حضور قائم‌مقام شهردار تبریز، معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار، جمعی از کارکنان سازمان‌های فرهنگی، هنری و ورزش، «سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزش شهرداری تبریز» معرفی شد.
دوشنبه 16 ارديبهشت 1398

برپایی اردوی فرهنگی، ورزشی و تفریحی پایگاه مقاومت شهید حیدرنیا در سرعین

برپایی اردوی فرهنگی، ورزشی و تفریحی پایگاه مقاومت شهید حیدرنیا در سرعین به همت پایگاه مقاومت شهید حیدرنیا سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، اردوی دو روزه فرهنگی، ورزشی و تفریحی سازمان با حضور اعضای فعال پایگاه، در شهر سرعین برپا شد.
يکشنبه 15 ارديبهشت 1398

با همکاری سازمان فرهنگی و هنری،

پنجمین همایش تجلیل از فعالان فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی برگزار شد

پنجمین همایش تجلیل از فعالان فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی برگزار شد پنجمین همایش تجلیل از فعالان فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی، با مشارکت سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز و با همکاری برخی از مجموعه‌های خصوصی و نهادهای فرهنگی برگزار شد.
يکشنبه 15 ارديبهشت 1398

برای آرامش جامعه از فرهنگ و هنر یاری می گیریم

برای آرامش جامعه از فرهنگ و هنر یاری می گیریم در نشست کارگروه مشترک معاونت اجتماعی دادگستری استان و بخش فرهنگی و روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، بر اجرای برنامه های سازنده با محوریت فرهنگ و هنر تاکید شد.
پنجشنبه 12 ارديبهشت 1398

١١ تا ١٩ اردیبهشت برگزار می‌شود،

جلوه‌های زیبای زندگی عشایری، موضوع دهمین نمایشگاه همدلان هنر

جلوه‌های زیبای زندگی عشایری، موضوع دهمین نمایشگاه همدلان هنر دهمین نمایشگاه گروهی همدلان فردای هنر آذربایجان با حضور مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری و جمعی از فعالان هنرهای تجسمی در گالری سازمان گشایش یافت.
چهارشنبه 11 ارديبهشت 1398

مرکز افکارسنجی ایسپا، منبع ارزشمند نیازسنجی‌‌های اجرایی شهر

مرکز افکارسنجی ایسپا، منبع ارزشمند نیازسنجی‌‌های اجرایی شهر مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، مرکز افکار سنجی ایسپا را پلی بین دانشگاه و جامعه دانست و بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت‌های این مرکز در حوزه‌های اجرایی تاکید کرد.
چهارشنبه 11 ارديبهشت 1398

توجه به موضوعات شهروندی در رسانه ها، به افزایش آگاهی عمومی منجر می شود

توجه به موضوعات شهروندی در رسانه ها، به افزایش آگاهی عمومی منجر می شود مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: توجه به موضوعات شهروندی در رسانه ها، به افزایش آگاهی عمومی منجر می شود.
دوشنبه 9 ارديبهشت 1398

همراهی هنرمندان تراز اول شهر برای کمک به سیل زده ها مایه مباهات ماست

همراهی هنرمندان تراز اول شهر برای کمک به سیل زده ها مایه مباهات ماست رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: همراهی هنرمندان تراز اول شهر برای کمک به سیل زده ها مایه مباهات ماست.
دوشنبه 9 ارديبهشت 1398