چهارشنبه 30 مرداد 1398 _
 
 
 لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

برنامه های فرهنگی برای آزادگان استمرار خواهد داشت

برنامه های فرهنگی برای آزادگان استمرار خواهد داشت سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز گفت: برنامه های فرهنگی برای آزادگان سرافراز استمرار خواهد داشت.
سه شنبه 7 خرداد 1398

کمک 40 میلیون ریالی، ارمغان شهر همدلی سازمان

کمک 40 میلیون ریالی، ارمغان شهر همدلی سازمان سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، از جمع آوری کمک 40 میلیون ریالی برای زندانیان نیازمند جرائم مالی در حاشیه ویژه برنامه شهر همدلی، خبر داد.
سه شنبه 7 خرداد 1398

مدیرکل حراست شهرداری تبریز:

اولویت حراست، حفظ کرامت و شخصیت کارکنان است

اولویت حراست، حفظ کرامت و شخصیت کارکنان است مدیرکل حراست شهرداری تبریز، با اشاره به اینکه حراست، متولی حساسیت و نظارت بر وظایف خدمتی است، افزود: حفظ کرامت کارکنان، اولویت حراست است و شخصیت افراد، نباید به واسطه برخی لغزش‌ها و اشتباهات نادیده گرفته‌شود.
شنبه 4 خرداد 1398

با برگزاری مراسم تکریم و معارفه،

سرپرست امور حراست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی منصوب و معرفی شد

سرپرست امور حراست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی منصوب و معرفی شد با برگزاری مراسم تکریم و معارفه، سرپرست امور حراست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز منصوب و معرفی شد.
شنبه 4 خرداد 1398

131 اثر به دبیرخانه نخستین جشنواره ملی نمایشنامه‌نویسی میرزاآقا تبریزی ارسال شد

131 اثر به دبیرخانه نخستین جشنواره ملی نمایشنامه‌نویسی میرزاآقا تبریزی ارسال شد دبیر نخستین جشنواره ملی نمایشنامه نویسی میرزا آقا تبریزی از ارسال ۱3۱ نمایشنامه فارسی و ترکی به دبیرخانه خبر داد.
شنبه 4 خرداد 1398

در دیدار سرپرست سازمان و مدیرکل ورزش و جوانان عنوان شد؛

بهره‌گیری از ظرفیت‌های مشترک برای اعتلای ورزش همگانی و نشاط‌فرهنگی

بهره‌گیری از ظرفیت‌های مشترک برای اعتلای ورزش همگانی و نشاط‌فرهنگی مدیرکل سازمان ورزش و جوانان استان گفت: باید با بها دادن به سرمایه‌های نوجوان و جوان عرصه‌های مختلف ورزشی، زمینه غنابخشی به ورزش شهر را فراهم کنیم.
چهارشنبه 1 خرداد 1398

برنامه‌های جدید فرهنگی، راهگشای نشاط و بالندگی شهر خواهد بود

برنامه‌های جدید فرهنگی، راهگشای نشاط و بالندگی شهر خواهد بود عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: برنامه‌های جدید فرهنگی، راهگشای نشاط و بالندگی شهر خواهد بود
چهارشنبه 1 خرداد 1398

در دیدار سرپرست سازمان و معاون آموزش‌وپرورش استان عنوان شد؛

جامعه دانش‌آموزشی، از اهداف اصلی طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی و ورزشی

جامعه دانش‌آموزشی، از اهداف اصلی طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی و ورزشی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی، با اشاره به اینکه بخش قابل‌توجهی از جامعه هدف فرهنگی و ورزشی، مربوط به حوزه آموزش‌وپرورش است، همکاری با سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی را سازنده و ضروری خواند.
چهارشنبه 1 خرداد 1398

«شهر همدلی» به شهرک اندیشه رسید

«شهر همدلی» به شهرک اندیشه رسید ویژه برنامه «شهر همدلی» شب‌های رمضان، در ششمین اجرای خود به پارک ولایت شهرک اندیشه رسید و تا پاسی از شب شهروندان را در آیتم‌های آن سهیم کرد.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

جشنواره میرزا آقا تبریزی، گام‌های نخست تولید محتوای ادبیات نمایشی

جشنواره میرزا آقا تبریزی، گام‌های نخست تولید محتوای ادبیات نمایشی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز گفت: جشنواره نمایش‌نامه نویسی میرزا آقا تبریزی، گام‌های نخست تولید محتوای ادبیات نمایشی است و می توان به نتایج آن امید بست.
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398