لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تعامل نهادهای فرهنگی به هم افزایی محتوایی کمک می کند

تعامل نهادهای فرهنگی به هم افزایی محتوایی کمک می کند مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: تعامل نهادهای فرهنگی به هم افزایی محتوایی کمک می کند.
شنبه 17 آذر 1397

خلاقیت و ابتکار، حامل دریچه‌های نو در فضای هنری است

خلاقیت و ابتکار، حامل دریچه‌های نو در فضای هنری است مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، با اشاره به اینکه خلاقیت و ابتکار، گوهر هنر است، افزود: خلاقیت اگر در چارچوب سنت‌ها و اسلوب‌های پذیرفته‌شده باشد، می‌تواند دریچه‌های نو در شاخه‌های مختلف هنری بگشاید.
پنجشنبه 15 آذر 1397

سومین نمایشگاه آثار حجمی سیم و فلز در گالری سازمان به کار خود پایان داد

سومین نمایشگاه آثار حجمی سیم و فلز در گالری سازمان به کار خود پایان داد با حضور مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز و جمعی از هنرمندان، سومین نمایشگاه مجسمه‌های سیمی و فلزی، در گالری هنرمندان سازمان به کار خود پایان داد.
پنجشنبه 15 آذر 1397

تقدیر مدیرعامل سازمان از هنرمند خردسال، به پاس حس نوع دوستی

تقدیر مدیرعامل سازمان از هنرمند خردسال، به پاس حس نوع دوستی مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، از هنرمند خردسال به پاس حس مسئولیت پذیری و نوع دوستی در فروش آثار نقاشی اش به نفع کودکان مبتلا به سرطان، قدردانی کرد.
پنجشنبه 15 آذر 1397

هنرمند خردسال، تابلوی خود را به مدیرعامل سازمان هدیه کرد

هنرمند خردسال، تابلوی خود را به مدیرعامل سازمان هدیه کرد پرستو یوسفی، هنرمند خردسال تابلوی نقاشی خود را مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز هدیه کرد.
پنجشنبه 15 آذر 1397

سازمان فرهنگی و هنری، الگوی موفق مدیریت هزینه‌ها

سازمان فرهنگی و هنری، الگوی موفق مدیریت هزینه‌ها مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، همزمان با «15 آذر، روز حسابداری» با تقدیر از کارکنان امور مالی سازمان، گفت: سازمان فرهنگی و هنری، با تلاش عوامل مالی، الگوی موفقی را در بحث مدیریت هزینه رقم زده است.
پنجشنبه 15 آذر 1397

تعامل های سازمان، به خلق رخدادهای ماندگار منجر می شود

تعامل های سازمان، به خلق رخدادهای ماندگار منجر می شود رییس سازمان بسیج هنرمندان استان گفت: تعامل های سازمان، به خلق رخدادهای ماندگار منجر می شود.
چهارشنبه 14 آذر 1397

«رکابزنان در پی شمس» در میان آثار نهایی جایزه ادبی جلال‌آل‌احمد

«رکابزنان در پی شمس» در میان آثار نهایی جایزه ادبی جلال‌آل‌احمد کتاب «رکابزنان در پی شمس» نوشته «حسن کرمی قراملکی» نویسنده جوان تبریزی، به جمع آثار نهایی جایزه ادبی جلال‌آل‌احمد راه یافت.
سه شنبه 13 آذر 1397

تکریم مفاخر، تکلیف حقیقی مسئولین فرهنگی هنری است

تکریم مفاخر، تکلیف حقیقی مسئولین فرهنگی هنری است رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر گفت: تکریم مفاخر، تکلیف حقیقی مسئولین فرهنگی هنری است.
دوشنبه 12 آذر 1397

موزه آثار استاد بخت شکوهی؛ افق هایی که روشن است

موزه آثار استاد بخت شکوهی؛ افق هایی که روشن است رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز ابراز امیدواری کرد زمینه نمایش و عرضه آثار استاد ابراهیم بخت شکوهی برای شهروندان و گردشگران تبریزی فراهم شود.
دوشنبه 12 آذر 1397