لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

"شازده کوچولو" در تبریز به روی صحنه می‌رود

"شازده کوچولو" در تبریز به روی صحنه می‌رود نمایش فیزیکال و موزیکال "شازده کوچولو" در تئاتر شهر تبریز به روی صحنه می‌رود.
چهارشنبه 24 بهمن 1397

برپایی نمایشگاه هفت سین و آنتیک در گالری هنرمندان

برپایی نمایشگاه هفت سین و آنتیک در گالری هنرمندان نمایشگاه هفت سین و آثار هنری آنتیک در گالری هنرمندان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برپا شد.
چهارشنبه 24 بهمن 1397

مدیران و کارکنان سازمان فرهنگی و هنری در راهپیمایی چهل سالگی انقلاب حضور می یابند

مدیران و کارکنان سازمان فرهنگی و هنری در راهپیمایی چهل سالگی انقلاب حضور می یابند مدیران و کارکنان سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، به همراه هنرمندان و اصحاب فرهنگ، با حضور در راهپیمایی پرشور 22بهمن، چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را گرامی‌ می‌دارند.
دوشنبه 22 بهمن 1397

قدردانی مدیرعامل سازمان از مشاور حقوقی سازمان

قدردانی مدیرعامل سازمان از مشاور حقوقی سازمان مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از مشاور حقوقی سازمان متبوع خود قدردانی کرد.
يکشنبه 21 بهمن 1397

تقدیر مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری از چهره نوجوان و بااستعداد نوازندگی

تقدیر مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری از چهره نوجوان و بااستعداد نوازندگی مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، از چهره نوجوان و بااستعداد نوازندگی قدردانی کرد.
يکشنبه 21 بهمن 1397

مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری تاکید کرد؛

ضرورت ترسیم چشم‌انداز و تداوم مطلوب جشنواره فیلم تبریز

ضرورت ترسیم چشم‌انداز و تداوم مطلوب جشنواره فیلم تبریز مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز در دیدار با دبیر دومین جشنوارۀ فیلم تبریز، بر لزوم ترسیم چشم‌انداز و تداوم مطلوب این جشنواره تاکید کرد.
يکشنبه 21 بهمن 1397

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا:

هاتف‌شهر، از مزیت‌های مهم فرهنگی در شهرداری است

هاتف‌شهر، از مزیت‌های مهم فرهنگی در شهرداری است رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز با حضور در موسسه هاتف‌شهر، ضمن بازدید از خدمات فرهنگی و هنری، از تلاش مدیریت و کارکنان این مجموعه قدردانی کرد.
جمعه 19 بهمن 1397

ادای احترام مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری و رئیس کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورا به مقام شامخ شهیدان

ادای احترام مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری و رئیس کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورا به مقام شامخ شهیدان همزمان با دهه فجر، مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز به همراه رئیس کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای اسلامی شهر تبریز و جمعی از هنرمندان، با حضور در گلزار شهدای وادی‌رحمت، به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.
پنجشنبه 18 بهمن 1397

یادی از استاد جعفر سلطان‌القرایی، ادیب و نسخه‌شناس نامی تبریزی

یادی از استاد جعفر سلطان‌القرایی، ادیب و نسخه‌شناس نامی تبریزی سی سال پیش در چنین روز، حاج میرزا جعفر سلطان القرایی، از رجال برجسته فرهنگ و ادب تبریز و آذربایجان، چشم از جهان فروبست.
چهارشنبه 17 بهمن 1397

شاعر "غواصلار" تجلیل می شود

شاعر "غواصلار" تجلیل می شود همزمان با برگزاری دومین سوگواره شعر و مرثیه فاطمی تبریز،از مقام فرهنگی و ادبی حاج صمد قاسمپور شاعر برجسته مرثیه و دفاع مقدس تجلیل می شود.
دوشنبه 15 بهمن 1397