لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

سوگواری اهالی فرهنگ تبریز همزمان با اربعین حسینی

سوگواری اهالی فرهنگ تبریز همزمان با اربعین حسینی سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز از برگزاری ویژه برنامه های فرهنگی همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی خبر داد.
شنبه 20 مهر 1398

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی عنوان کرد؛

همکاری فرهنگی و اجتماعی با پلیس، راهکار اساسی برای کاهش جرایم شهری

 همکاری فرهنگی و اجتماعی با پلیس، راهکار اساسی برای کاهش جرایم شهری مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز همزمان با هفته نیروی انتظامی با فرمانده انتظامی شهرستان تبریز دیدار و ضمن تبریک این هفته، از همکاری‌ صمیمانه این مجموعه در اجرای مطلوب برنامه‌های سازمان قدردانی کرد.
چهارشنبه 17 مهر 1398

هم‌افزایی فعالان فرهنگی، زمینه‌ساز توسعه شهر است

هم‌افزایی فعالان فرهنگی، زمینه‌ساز توسعه شهر است معاون اجتماعی شهرداری تبریز در دیدار با قائم مقام سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، هم‌افزایی فعالان فرهنگی را زمینه ساز توسعه شهر به‌ویژه در بعد فرهنگی دانست.
چهارشنبه 17 مهر 1398

همراهی و همدلی، مهم‌ترین نقطه‌قوت سازمان در رویکردهای فرهنگی

همراهی و همدلی، مهم‌ترین نقطه‌قوت سازمان در رویکردهای فرهنگی قائم مقام سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، همراهی و همدلی را مهم‌ترین نقطه‌قوت سازمان در رویکردهای فرهنگی خواند و گفت: این مزیت سازمانی در کنار تخصص و تجربه افراد، می‌تواند دوره درخشان در مسیر فرهنگی شهرمان ترسیم کند.
چهارشنبه 17 مهر 1398

قائم‌مقام سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز منصوب شد

قائم‌مقام سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز منصوب شد با حکمی از سوی مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، قائم‌مقام سازمان منصوب شد.
سه شنبه 16 مهر 1398

دوران جدیدی از تلاش و تکاپو در سازمان آغاز شده است

دوران جدیدی از تلاش و تکاپو در سازمان آغاز شده است سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز گفت: دوران جدیدی از تلاش و تکاپو در سازمان آغاز شده است و همگی همت خواهیم کرد که سازمان را به جایگاه حقیقی آن برسانیم.
پنجشنبه 11 مهر 1398

سرپرست معاونین مالی اقتصادی و ورزش سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز منصوب شدند

سرپرست معاونین مالی اقتصادی و ورزش سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز منصوب شدند طی احکامی جداگانه سرپرست معاونین مالی اقتصادی و ورزش سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز منصوب شدند.
پنجشنبه 11 مهر 1398

آگهی مناقصه عمومی خدمات تنظیف و رفت و روب بصورت حجمی

آگهی مناقصه عمومی خدمات تنظیف و رفت و روب بصورت حجمی .
چهارشنبه 10 مهر 1398

نقد و بررسی«ساده‌رنگ» در نخستین برنامه ماهانه «یک‌ماه‌،یک‌کتاب»

 نقد و بررسی«ساده‌رنگ» در نخستین برنامه ماهانه «یک‌ماه‌،یک‌کتاب» نشست ماهانه «یک‌ماه‌،یک‌کتاب» با حضور جمعی از نویسندگان و پژوهشگران حوزه دفاع مقدس، با معرفی و بررسی کتاب «ساده‌رنگ» خاطرات فرهنگی و هنری «مجید دلدوزی» برگزار شد.
دوشنبه 8 مهر 1398

مستندساز تبریزی:

جای خالی «فضای گرافیکی دهه60» در «ساده‌رنگ» محسوس است

جای خالی «فضای گرافیکی دهه60» در «ساده‌رنگ» محسوس است مستندساز و نویسنده تبریزی، به فعالیت گرافیکی راوی کتاب «ساده‌رنگ» اشاره کرد و گفت: در کنار روایت‌ها و خاطرات «مجید دلدوزی» انتظار این بود که سختی‌های کار یک هنرمند گرافیست در دهه ۶۰ را بیشتر در این کتاب می‌دیدیم.
دوشنبه 8 مهر 1398