لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

حمایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری از فعالیت ارکستر فلارمونیک تبریز

حمایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری از فعالیت ارکستر فلارمونیک تبریز ارکستر فلارمونیک تبریز، در چهارمین سال فعالیت خود اجرای ارکسترال خود را روی صحنه برد.
چهارشنبه 8 اسفند 1397

گالری هنرمندان؛ فرصتی برای فعالیت هنرمندان در نمایشگاه ها

گالری هنرمندان؛ فرصتی برای فعالیت هنرمندان در نمایشگاه ها هنرمند تبریزی، گالری هنرمندان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز را فرصتی برای حضور هر چه بیشتر فعالان هنری و فعالیت در نمایشگاه ها دانست.
چهارشنبه 8 اسفند 1397

دیدار مدیرعامل سازمان با سرمربی تراکتورسازی

لیکنز: هواداران تراکتور، سرمایه‌ عظیم و ارزشمند فوتبال ایران هستند

لیکنز: هواداران تراکتور، سرمایه‌ عظیم و ارزشمند فوتبال ایران هستند سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز، محبوبیت این تیم را بخشی از فرهنگ مردم تبریز و آذربایجان خواند و گفت: تصویری که از شور و شوق هواداران تراکتور در روز بازی با استقلال ثبت شد، نشان از همین فرهنگ دارد.
سه شنبه 7 اسفند 1397

با حضور سرپرست و سرمربی تراکتورسازی برگزار شد؛

تقدیر سازمان فرهنگی و هنری از عکاس تصویر ماندگار هواداران تراکتورسازی

تقدیر سازمان فرهنگی و هنری از عکاس تصویر ماندگار هواداران تراکتورسازی با حضور مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری، سرپرست و سرمربی باشگاه تراکتورسازی، از عکاس تصویر ماندگار هواداران پرشور تبریزی تقدیر شد.
سه شنبه 7 اسفند 1397

ارکستر فیلارمونیک تبریز به روی صحنه می‌رود

امید صدساله برای تثبیت «موسیقی کلاسیک» در تبریز

امید صدساله برای تثبیت «موسیقی کلاسیک» در تبریز ارکستر فیلارمونیک تبریز، در چهارمین سال فعالیت حرفه ای خود، هفتم اسفند در مرکز همایش‌های بین‌المللی روی صحنه می‌رود تا نشان دهد قابلیت‌های هنر موسیقی در تبریز، در جبهه موسیقی جهانی نیز می‌تواند حرف‌های جدی برای گفتن داشته باشد.
يکشنبه 5 اسفند 1397

مدیرعامل سازمان:

فضای موسیقی باید مهیای نقش‌آفرینی استعدادهای جوان باشد

فضای موسیقی باید مهیای نقش‌آفرینی استعدادهای جوان باشد با حضور مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، جمعی از هنرمندان موسیقی و علاقه‌مندان، آلبوم «از عشق تا حیرانی » رونمایی شد.
جمعه 3 اسفند 1397

برگی از خاطرات «29بهمن1356» / انقلاب روی مین بود

برگی از خاطرات «29بهمن1356» / انقلاب روی مین بود «سیدمحمد الهی» از مبارزان سیاسی قبل از انقلاب‌اسلامی است که در جریان فعالیت سیاسی خود، نقش موثری در ایجاد هماهنگی و انسجام بین‌ سلایق مختلف انقلابی به خصوص در قیام تاریخی 29بهمن1356 تبریز داشته است.
دوشنبه 29 بهمن 1397

حضور 38 هنرجو با 107 اثر در نمایشگاه "طرح، رنگ، حجم"

حضور 38 هنرجو با 107 اثر در نمایشگاه "طرح، رنگ، حجم" مدرس نقاشی هنرجویان نمایشگاه "طرح، رنگ، حجم" از حضور 38 هنرجو با 107 اثر خبر داد.
يکشنبه 28 بهمن 1397

نمایشگاه "طرح، رنگ و حجم" میهمان گالری هنرمندان سازمان

نمایشگاه "طرح، رنگ و حجم" میهمان گالری هنرمندان سازمان نمایشگاهی با عنوان "طرح، رنگ و حجم" میهمان گالری هنرمندان سازمان است که دربردارنده آثار هنرچویان آموزشگاه استاد رضازاد است.
شنبه 27 بهمن 1397

پاسداشت روز جهانی رادیو در استودیوی شهر تبریز

پاسداشت روز جهانی رادیو در استودیوی شهر تبریز مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، همزمان با 13 فوریه روز جهانی رادیو، این مناسبت بین المللی را به کارکنان استودیوی شهر تبریز تبریک گفت.
پنجشنبه 25 بهمن 1397