لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

به بهانه زادروز استاد؛

از توس تا آتروپاتکان/ ستایش فصلنامه بخارا از استاد جمشید علیزاده

 از توس تا آتروپاتکان/ ستایش فصلنامه بخارا از استاد جمشید علیزاده آن چه در ذیل می‌آید، روایت دکتر ناصرالدین پروین، از حضور در یکی از درس‌گفتارهای «استاد جمشید علیزاده» –شاعر و محقق برجسته تبریزی- در انجمن ادبی تبریز است:
يکشنبه 25 آذر 1397

تقدیر اساتید و هنرمندان نمایشگاه فردای هنر آذربایجان از مدیرعامل سازمان

تقدیر اساتید و هنرمندان نمایشگاه فردای هنر آذربایجان از مدیرعامل سازمان سمپوزیوم هشتمین نمایشگاه اساتید پیشکسوت و هنرمندان هنرهای تجسمی همدلان فردای هنر آذربایجان با تقدیر جمعی از اساتید و هنرمندان، از مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری به کار خود پایان داد.
جمعه 23 آذر 1397

با برگزاری نشست شورای سیاست‌گذاری،

جشنواره ملی نمایش‌نامه‌نویسی «میرزا آقا تبریزی» کلید خورد

جشنواره ملی نمایش‌نامه‌نویسی «میرزا آقا تبریزی» کلید خورد نشست شورای سیاست‌گذاری نخستین جشنواره ملی نمایش‌نامه‌نویسی تبریز، با حضور اعضای هیئت‌مدیره و موسس انجمن دانش‌آموختگان تئاتر تبریز، جمعی از فعالان و صاحب‌نظران هنرهای نمایشی و نمایندگان نهادهای فرهنگی، در خانه هنرمندان سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز برگزار شد.
پنجشنبه 22 آذر 1397

چهره های تاریخی به روایت نازکا

چهره های تاریخی به روایت نازکا نمایشگاه آثار طراحی و نقاشی هنرمند پرکار تبریزی، در آخرین روزهای پاییز میزبان علاقه مندان هنرهای تجسمی است.
پنجشنبه 22 آذر 1397

ستارگان آسمان هنر تبریز:

استاد سلیم نیساری / آسمان بی انتهای کلمات

استاد سلیم نیساری / آسمان بی انتهای کلمات آسمان هنر شهر اولینهای ایران زمین، از دیرباز تا کنون مفتخر به حضور ستارگان پرفروغی بوده که هر یک، روشنای پهنه ای هستند و تلاش ارزشمندشان، مایه مباهات است.
چهارشنبه 21 آذر 1397

همکاری مشترک سازمان فرهنگی‌و‌هنری و بنیاد‌شهید در توسعه فرهنگ ایثار و شهادت

همکاری مشترک سازمان فرهنگی‌و‌هنری و بنیاد‌شهید در توسعه فرهنگ ایثار و شهادت مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان‌شرقی دیدار و در مورد همکاری‌های مداوم و سازنده برای توسعه فرهنگ ایثار و شهادت گفتگو کرد.
سه شنبه 20 آذر 1397

گسترش فعالیت و خدمت رسانی فرهنگی سه چهره شاخص تبریزی

گسترش فعالیت و خدمت رسانی فرهنگی سه چهره شاخص تبریزی در پی تحولات جدید در مجموعه فرهنگستان هنر و با حکم سرپرست این مجموعه ارزشمند، دکتر عبدالحسین لاله به ریاست گروه «چندرسانه‌ای» این فرهنگستان منصوب شد.
دوشنبه 19 آذر 1397

نقش پیشتاز سازمان فرهنگی و هنری در حمایت از موسیقی عاشیقی

نقش پیشتاز سازمان فرهنگی و هنری در حمایت از موسیقی عاشیقی رییس انجمن فرهنگی هنری عاشیقلار آذربایجان‌شرقی با بیان این‌که سازمان فرهنگی و هنری نقش پیشتاز در حمایت از موسیقی عاشیقی دارد، از آمادگی این انجمن برای همکاری‌های مستمر با سازمان خبر داد.
دوشنبه 19 آذر 1397

پاییز تبریز در قاب تصویر

پاییز تبریز در قاب تصویر نمایشگاهی آثار نقاشی و عکاسی از طبیعت زیبای پاییزی ائل گلی تبریز با حضور هنرمندان و دوست داران تاریخ تبریز آغاز به کار نمود.
يکشنبه 18 آذر 1397

سازه های مینیاتوری، کوچک اما پرکار

سازه های مینیاتوری، کوچک اما پرکار نخستین نمایشگاه گروهی دال هاوس، سازه های مینیاتوری با حضور مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز آغاز به کار نمود.
يکشنبه 18 آذر 1397