لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

جشنواره میرزا آقا تبریزی، گام‌های نخست تولید محتوای ادبیات نمایشی

جشنواره میرزا آقا تبریزی، گام‌های نخست تولید محتوای ادبیات نمایشی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز گفت: جشنواره نمایش‌نامه نویسی میرزا آقا تبریزی، گام‌های نخست تولید محتوای ادبیات نمایشی است و می توان به نتایج آن امید بست.
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398

مدیریت ستادی حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری، حامی برنامه‌های اجرایی سازمان

مدیریت ستادی حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری، حامی برنامه‌های اجرایی سازمان معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تبری به همراه جمعی از مدیران و کارشناسان ستادی حوزه فرهنگی و اجتماعی، با حضور در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، ضمن تبریک انتصاب حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی، در مورد رویکردهای کلی حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی گفتگو کردند.
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398

مفاهیم قرآنی، سرمنشاء آموزه‎های شهروندی

مفاهیم قرآنی، سرمنشاء آموزه‎های شهروندی سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز گفت: آموزه‌های شهروندی به زبان قرآن آموزش داه می‌شود.
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398

مطبوعات، عامل اصلی توسعه و انتقال امید

مطبوعات، عامل اصلی توسعه و انتقال امید سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، مطبوعات را از مهم‌ترین جلوه‌های فرهنگی شهر تبریز خواند و افزود: همراهی مطبوعات و رسانه‌ها، نقش اصلی در انتقال امید و آگاهی به آحاد شهروندان دارد.
يکشنبه 29 ارديبهشت 1398

شهر همدلی به پارک «بانوی مهر» رفت

شهر همدلی به پارک «بانوی مهر» رفت ویژه‌برنامه رمضانی شهر همدلی، در چهارمین اجرای خود به پارک بانوی مهر شهرک باغمیشه رفت.
يکشنبه 29 ارديبهشت 1398

با همکاری سازمان و شهرداری منطقه4

«شهر همدلی» به پارک بزرگ رسید

«شهر همدلی» به پارک بزرگ رسید سومین جشن رمضانی «شهر همدلی» با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و شهرداری منطقه4 در پارک بزرگ تبریز برگزار شد.
شنبه 28 ارديبهشت 1398

حضور اساتید پیشکسوت فرهنگ و هنر، به غنای فعالیت‌های مجموعه می‌افزاید

حضور اساتید پیشکسوت فرهنگ و هنر، به غنای فعالیت‌های مجموعه می‌افزاید سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز گفت: حضور اساتید پیشکسوت فرهنگ و هنر، به غنای فعالیت‌های مجموعه می‌افزاید.
شنبه 28 ارديبهشت 1398

حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی:

اساس نشاط اجتماعی با حوزه ورزش است / ضرورت وحدت رویه در ساختار تشکیلاتی سازمان

اساس نشاط اجتماعی با حوزه ورزش است / ضرورت وحدت رویه در ساختار تشکیلاتی سازمان سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، با حضور در معاونت ورزش، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این مجموعه، بر ضرورت هماهنگی و پیوستگی ساختاری بین بخش‌های مختلف سازمان تاکید کرد.
شنبه 28 ارديبهشت 1398

عضو شورای اسلامی شهر تبریز:

شورای اسلامی شهر، حامی برنامه‌های نشاط‌بخش و آموزش‌محور است

شورای اسلامی شهر، حامی برنامه‌های نشاط‌بخش و آموزش‌محور است عضو شورای اسلامی شهر تبریز، حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی را مهم‌ترین نیازهای شهر خواند و گفت: تشکیل سازمان جدید با مسئولیت یک روحانی باسابقه و فعال، می‌تواند این سه حوزه را به سامان‌ برساند.
شنبه 28 ارديبهشت 1398

روابط عمومی، روزی تکریم ارتباط با مردم

روابط عمومی، روزی تکریم ارتباط با مردم سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، همزمان با روز روابط عمومی و ارتباطات، این حوزه را زمینه ای برای گسترش ارتباط با مردم و اقشار شهروندان معرفی نمود.
پنجشنبه 26 ارديبهشت 1398