لینک های مرتبط


 
 
 

 
 
مهمان : 1
اعضا عضو سایت : 3
اعضا آنلاین : 0
امروز : 13
ديروز : 163
ماه : 3553
 
  جستجو
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

همایش سوگواری شهادت حضرت امام صادق (ع) برگزار می شود

همزمان با شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع)، همایش سوگواری حضرت امام جعفر صادق (ع) در تبریز برگزار خواهد شد.
سه شنبه 12 تير 1397

موازی‌کاری، آسیب جدی فعالیت‌های فرهنگی است

هنرمند عرصه نمایش شهر تبریز، فرهنگ و هنر را معرف صادق و واقعی تاریخ یک شهر دانست و بر بهره گیری از این ظرفیت در شهر تاکید نمود.
سه شنبه 12 تير 1397

کنگره بین‌المللی شمس تبریزی با مسئولیت اجرایی سازمان فرهنگی‌و‌هنری برگزار می‌شود/ دعوت از عموم ظرفیت‌های پژوهشی، ادبی و دانشگاهی

سرپرست سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز از برگزاری کنگره بین المللی شمس تبریزی خبر داد و گفت: این کنگره، از رویدادهای ارزنده تبریز 2018 است که با مسئولیت اجرایی سازمان فرهنگی و هنری، پاییز امسال در شهر تبریز برگزار می‌شود.
دوشنبه 11 تير 1397

رفع معضل ترافیک و آلودگی هوا، بدون نگاه فرهنگی، ممکن نیست

سرپرست سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، ناوگان اتوبوس‌رانی را از مهم‌ترین بسترهای خدماتی و فرهنگی خواند و گفت: همکاری سازمان فرهنگی و هنری و شرکت واحد اتوبوس‌رانی، از ضروری‌ترین تعامل ها در بخش های خدمتگزاری شهر است.
يکشنبه 10 تير 1397

همسویی اهداف سازمان فرهنگی و دانشگاه، از فرصت‌های مهم فرهنگی است

سرپرست سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز در دیدار با رئیس مرکز علمی و کاربردی شهرداری تبریز، بر لزوم پی‌ریزی همکاری‌های علمی و استفاده از قابلیت‌های دانشجویی در برنامه‌های فرهنگی تاکید کرد.
يکشنبه 10 تير 1397

ایده های فراوانی برای بالنگی سازمان داریم

نقاش صاحبنام و برجسته تبریزی گفت: ایده های فراوان و متعددی برای بالندگی سازمان و اعتلای جایگاه آن داریم.
يکشنبه 10 تير 1397

فراخوان جشنواره تابستانی، گام عملی سازمان در شفاف‌سازی و ارتقای کیفی برنامه‌های هنری تابستان

با حضور سرپرست و مدیران سازمان فرهنگی‌و‌هنری و نمایندگان اداره کل بازرسی و معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تبریز، طرح‌های پیشنهادی فراخوان یازدهمین جشنواره بین‌المللی بررسی و فراخوان جشنواره، به مدت یک هفته تجدید شد.
يکشنبه 10 تير 1397

تجدید آگهی فراخوان یازدهمین جشنواره تابستانی تبریز

نظر به استقبال گروه‌های فرهنگی و هنری و به استناد مجوز هیئت‌مدیره سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز به شماره 1050 مورخ 1397/3/21، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در راستای بسط و توسعه سرمایه گذاری و مشارکت گروه های هنری در طرح های فرهنگی، در نظر دارد اجرای جشنواره تابستانی همزمان با برنامه تبریز ۲۰۱۸ در شهر تبریز را از طریق فراخوان عمومی و با روش مرسوم مشارکتی به گروه های هنری واجد شرایط و مورد تأیید سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز واگذار نماید.
يکشنبه 10 تير 1397

آموزش و فرهنگسازی شهروندی، نیاز امروز تبریز

فعال رسانه ای شهر تبریز، تمرکز هر چه بیشتر بر حوزه فرهنگسازی شهروندی را نیاز مبرم امروز و هموار کننده راه توسعه جامعه معرفی نمود.
يکشنبه 10 تير 1397

سایه گلهای شاه عباسی

نگارگری، به عنوان یکی از ایرانی ترین هنرهای ایران زمین، به شگفت ترین شکل ممکن در تاریخ و فرهنگ و زندگی مردم این دیار تنیده شده است.
شنبه 9 تير 1397