چهارشنبه 29 اسفند 1397 _
 
 
 لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

خاطره خونین از خانه‌ای که زیر بیرق دشمن نرفت

خاطره خونین از خانه‌ای که زیر بیرق دشمن نرفت دوران استبداد صغیر بود و نیروهای محمد علی‌شاه شهر تبریز را با هدف سرکوب مشروطه خواهان به مدت 11 ماه از 30 خرداد 1287 تا اردیبهشت 1288 محاصره کرده و مانع رسیدن غذا و دارو به شهر شدند.
دوشنبه 13 اسفند 1397

بازدید مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری از نمایشگاه توانمندی‌های بانوان

بازدید مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری از نمایشگاه توانمندی‌های بانوان مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز از نمایشگاه توانمندی‌های بانوان در فرهنگسرای الغدیر بازدید و با شماری از غرفه‌داران و فعالان هنری گفتگو کرد.
يکشنبه 12 اسفند 1397

نمایشگاه گروه همدلان فردای هنر آذربایجان افتتاح شد

نمایشگاه گروه همدلان فردای هنر آذربایجان افتتاح شد نمایشگاه نقاشی و عکاسی گروه همدلان فردای هنر آذربایجان با حضور پیشکسوتان و علاقه مندان افتتاح شد.
يکشنبه 12 اسفند 1397

جشن طنز زنجفیل، میزبان شهروندان و هنرمندان ملی و استانی

جشن طنز زنجفیل، میزبان شهروندان و هنرمندان ملی و استانی جشن طنز زنجفیل، در روزهای منتهی به پایان سال، میزبان شهروندان و هنرمندان ملی و استانی بود که ساعتی مفرح و سرشار از نشاط برای آنها به ارمغان آورد.
جمعه 10 اسفند 1397

توجه به موضوعات مرتبط با کتاب از اهداف سازمان است

توجه به موضوعات مرتبط با کتاب از اهداف سازمان است مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: توجه به موضوعات مرتبط با کتاب از اهداف سازمان است.
جمعه 10 اسفند 1397

توان هنری سازمان در خدمت فرهنگ ایثار و شهادت است

توان هنری سازمان در خدمت فرهنگ ایثار و شهادت است مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز با فرمانده حوزه مقاومت بسیج 5 شهری تبریز، دیدار و در مورد همکاری محتوایی با بسیج گفتگو کرد.
پنجشنبه 9 اسفند 1397

حمایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری از فعالیت ارکستر فلارمونیک تبریز

حمایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری از فعالیت ارکستر فلارمونیک تبریز ارکستر فلارمونیک تبریز، در چهارمین سال فعالیت خود اجرای ارکسترال خود را روی صحنه برد.
چهارشنبه 8 اسفند 1397

گالری هنرمندان؛ فرصتی برای فعالیت هنرمندان در نمایشگاه ها

گالری هنرمندان؛ فرصتی برای فعالیت هنرمندان در نمایشگاه ها هنرمند تبریزی، گالری هنرمندان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز را فرصتی برای حضور هر چه بیشتر فعالان هنری و فعالیت در نمایشگاه ها دانست.
چهارشنبه 8 اسفند 1397

دیدار مدیرعامل سازمان با سرمربی تراکتورسازی

لیکنز: هواداران تراکتور، سرمایه‌ عظیم و ارزشمند فوتبال ایران هستند

لیکنز: هواداران تراکتور، سرمایه‌ عظیم و ارزشمند فوتبال ایران هستند سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز، محبوبیت این تیم را بخشی از فرهنگ مردم تبریز و آذربایجان خواند و گفت: تصویری که از شور و شوق هواداران تراکتور در روز بازی با استقلال ثبت شد، نشان از همین فرهنگ دارد.
سه شنبه 7 اسفند 1397

با حضور سرپرست و سرمربی تراکتورسازی برگزار شد؛

تقدیر سازمان فرهنگی و هنری از عکاس تصویر ماندگار هواداران تراکتورسازی

تقدیر سازمان فرهنگی و هنری از عکاس تصویر ماندگار هواداران تراکتورسازی با حضور مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری، سرپرست و سرمربی باشگاه تراکتورسازی، از عکاس تصویر ماندگار هواداران پرشور تبریزی تقدیر شد.
سه شنبه 7 اسفند 1397