لینک های مرتبط


 
 
 

 
 
مهمان : 0
اعضا عضو سایت : 3
اعضا آنلاین : 0
امروز : 13
ديروز : 163
ماه : 3553
 
  جستجو
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

فاصله بین متولیان حوزه کتاب و مخاطبان، از دلایل رکود مطالعه است

نمایشنامه‌نویس و مترجم تبریزی، حمایت از نویسندگان را ضرورت مهم توسعه فرهنگ مطالعه خواند و گفت: فاصله‌ای که بین متولیان حوزه کتاب و مخاطبان افتاده، از دلایل رکود و بی‌رغبتی در حوزه کتاب است.
شنبه 16 تير 1397

آموزگار رواداری

16 تیرماه، سالروز تولد استاد ناصر مطلب زاده، نویسنده، مترجم و استاد دانشگاه است...استاد عبدالمجید نجفی، نویسنده باسابقه و پرکار یادداشتی در خصوص ایشان تنظیم کرده اند که در پی می آید.
شنبه 16 تير 1397

سیر نزولی امانت گیری کتاب هشدار دهنده است

مدیرکل امور کتابخانه های آذربایجان شرقی از سیر نزولی روند امانت گیری کتاب در استان به عنوان یک هشدار یاد کرد.
پنجشنبه 14 تير 1397

حرکت به نقطه ایده‌آل کتابخوانی، نیازمند رویه هماهنگ و منسجم در مدیریت فرهنگی است

سرپرست سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز ارتقای فرهنگ شهروندی را اولویت اصلی سازمان فرهنگی و هنری خواند و افزود: مصمم هستیم تا این ضرورت فرهنگی را در بستر مطالعه افزایش دهیم و امیدواریم حمایت اصحاب فرهنگ و هنر در این راه، پشتیبان برنامه‌های سازمان باشد.
پنجشنبه 14 تير 1397

گرامی‌داشت روز قلم و نشست هم‌اندیشی فعالان حوزه کتاب در سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز

با حضور جمعی از نویسندگان و فعالان حوزه کتاب و رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز، روز قلم در سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز گرامی داشته شد.
پنجشنبه 14 تير 1397

ضرورت احیای جشنواره کتاب سال تبریز

رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز بر ضرورت احیای جشنواره کتاب سال تبریز تاکید کرد و گفت: رویدادهای فاخر و تاثیرگذار در حوزه کتابخوانی، نقش موثر در ارتقای فرهنگ مطالعه خواهدداشت.
پنجشنبه 14 تير 1397

همکاری سازمان فرهنگی‌وهنری و پردیس ستاره‌باران، بستر فرصت‌های مهم فرهنگی است

سرپرست سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز با حضور در پردیس سینمایی ستاره‌باران، ضمن بازدید از سالن‌های سینمایی و بخش‌های فرهنگی، با قائم‌مقام این مجموعه نیز دیدار و گفتگو کرد.
پنجشنبه 14 تير 1397

زمینه های معرفی صنایع دستی مددجویان زندان تبریز فراهم می شود

در دیدار سرپرست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، از نمایشگاه صنایع دستی آذربایجان شرقی، زمینه های معرفی صنایع دستی مددجویان زندان تبریز مورد بررسی قرار گرفت.
پنجشنبه 14 تير 1397

هنر، زبان بی مرز انسانهاست

استاد آواز شهر تبریز، مصادیق مختلف هنر را زبانی بی مرز و قابل دریافت توسط تمامی مردم برشمرد و بر لزوم گسترش این زبان برای همدلی بیشتر تاکید کرد.
چهارشنبه 13 تير 1397

دیدار مدیرعامل اسبق سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز با همکاران پیشین خود

مدیرعامل اسبق سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز با حضور در سازمان، در فضایی صمیمی با سرپرست و جمعی از کارکنان سازمان دیدار و گفتگو کرد.
چهارشنبه 13 تير 1397