دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 _
 
 
 لینک های مرتبط

 
 
 
 
  جستجو
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

١١ تا ١٩ اردیبهشت برگزار می‌شود،

جلوه‌های زیبای زندگی عشایری، موضوع دهمین نمایشگاه همدلان هنر

جلوه‌های زیبای زندگی عشایری، موضوع دهمین نمایشگاه همدلان هنر دهمین نمایشگاه گروهی همدلان فردای هنر آذربایجان با حضور مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری و جمعی از فعالان هنرهای تجسمی در گالری سازمان گشایش یافت.
چهارشنبه 11 ارديبهشت 1398

مرکز افکارسنجی ایسپا، منبع ارزشمند نیازسنجی‌‌های اجرایی شهر

مرکز افکارسنجی ایسپا، منبع ارزشمند نیازسنجی‌‌های اجرایی شهر مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، مرکز افکار سنجی ایسپا را پلی بین دانشگاه و جامعه دانست و بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت‌های این مرکز در حوزه‌های اجرایی تاکید کرد.
چهارشنبه 11 ارديبهشت 1398

توجه به موضوعات شهروندی در رسانه ها، به افزایش آگاهی عمومی منجر می شود

توجه به موضوعات شهروندی در رسانه ها، به افزایش آگاهی عمومی منجر می شود مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: توجه به موضوعات شهروندی در رسانه ها، به افزایش آگاهی عمومی منجر می شود.
دوشنبه 9 ارديبهشت 1398

همراهی هنرمندان تراز اول شهر برای کمک به سیل زده ها مایه مباهات ماست

همراهی هنرمندان تراز اول شهر برای کمک به سیل زده ها مایه مباهات ماست رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: همراهی هنرمندان تراز اول شهر برای کمک به سیل زده ها مایه مباهات ماست.
دوشنبه 9 ارديبهشت 1398

نمایشگاه خیریه؛ تابلویی هنرمندانه از نوع دوستی و انسانیت

نمایشگاه خیریه؛ تابلویی هنرمندانه از نوع دوستی و انسانیت رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی نمایشگاه خیریه هنرمندان تبریز را تابلویی زیبا و هنرمندانه در نمایش نوع دوستی و انسانیت دانست.
دوشنبه 9 ارديبهشت 1398

نمایشگاه خیریه هنرمندان با فروش ۱۴ اثر به کار خود پایان داد

نمایشگاه خیریه هنرمندان با فروش ۱۴ اثر به کار خود پایان داد نمایشگاه خیریه هنرمندان تبریز با هدف کمک به هموطنان سیل زده با فروش ۱۴ اثر به کار خود پایان داد.
دوشنبه 9 ارديبهشت 1398

مدیرعامل سازمان عنوان کرد؛

نمایشگاه خیریه، خاطره ماندگار همدلی هنرمندان در گالری سازمان

 نمایشگاه خیریه، خاطره ماندگار همدلی هنرمندان در گالری سازمان مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز اظهار داشت: نمایشگاه فروش آثار خیریه و همدلی هنرمندان عزیز، به یکی از خاطرات ماندگار گالری هنرمندان تبدیل شد.
دوشنبه 9 ارديبهشت 1398

ستارگان آسمان هنر؛

زادروز عاشیق چنگیز مهدی پور با ضرباهنگ کوهستان

زادروز عاشیق چنگیز مهدی پور با ضرباهنگ کوهستان آسمان هنر شهر اولینهای ایران زمین، از دیرباز تا کنون مفتخر به حضور ستارگان پرفروغی بوده که هر یک، روشنای پهنه ای هستند و تلاش ارزشمندشان، مایه مباهات است. ستارگانی که شاید در تبریز متولد نشده باشند، اما پایه های دانش و ریشه های خردمندی شان در این دیار شکل گرفته و عمری را به خدمت علم و دانایی گذرانده اند.
يکشنبه 8 ارديبهشت 1398

ستارگان آسمان هنر؛

هاشم چاوشی؛ استاد لبخند و خاطره

هاشم چاوشی؛ استاد لبخند و خاطره آسمان هنر شهر اولینهای ایران زمین، از دیرباز تا کنون مفتخر به حضور ستارگان پرفروغی بوده که هر یک، روشنای پهنه ای هستند و تلاش ارزشمندشان، مایه مباهات است. ستارگانی که شاید در تبریز متولد نشده باشند، اما پایه های دانش و ریشه های خردمندی شان در این دیار شکل گرفته و عمری را به خدمت علم و دانایی گذرانده اند.
يکشنبه 8 ارديبهشت 1398

ضرورت افزایش فرهنگ عمومی با آموزش

ضرورت افزایش فرهنگ عمومی با آموزش سرپرست خبرگزاری مهر در استان آذربایجان شرقی بر ضرورت و نقش آموزش در راستای افزایش فرهنگ عمومی تاکید کرد.
شنبه 7 ارديبهشت 1398