لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

برپایی 16 عنوان نمایشگاه در هفته فرهنگی تبریز در تهران

برپایی 16 عنوان نمایشگاه در هفته فرهنگی تبریز در تهران 16 عنوان نمایشگاه همزمان با هفته فرهنگی تبریز در تهران در محل فرهنگسرای خاوران برپا شده است.
دوشنبه 1 آذر 1389

شب تبریز به میهمانی تهرانی ها رفت

شب تبریز به میهمانی تهرانی ها رفت نخستین برنامه از جنگ "شب های تبریز" با استقبال صدها نفر از شهروندان تهرانی در تالار مطهری فرهنگسرای خاوران برگزار شد.
دوشنبه 1 آذر 1389

حضور بزرگان موسیقی آذربایجانی در فرهنگسرای خاوران

حضور بزرگان موسیقی آذربایجانی در فرهنگسرای خاوران هنرمندان موسیقی تبریز طی هفته فرهنگی تبریز در تهران ارمغان موسیقیایی خود را عرضه می کنند. به گزارش کمیته اطلاع رسانی هفته فرهنگی تبریز در تهران، طی هفته جاری، پنج گروه موسیقی در ایام برگزاری هفته فرهنگی تبریز به اجرای برنامه خواهند پرداخت.
يکشنبه 30 آبان 1389

برگزاری هفته فرهنگی تبریز تکریم شأن هنرمند است

برگزاری هفته فرهنگی تبریز تکریم شأن هنرمند است داود نیکنام، از خوشنویسان برجسته تبریزی در گفتگوی اختصاصی با ستاد اطلاع رسانی هفته فرهنگی تبریز در تهران با استقبال از برگزاری هفته فرهنگی تبریز در تهران، این اتفاق فرهنگی را بی سابقه دانست و گفت: «قبلاً فعالیتهایی کم رنگ و سطحی توسط ارگانها و نهادهای دیگر در این زمینه صورت گرفته بود که ثمره چندانی برای فرهنگ و هنر شهر تبریز نداشته و تنها وقتی سر یکی از مسئولین امر خلوت می شده و احساس خلائی ویژه در زمینه های هنری می کردند، یاد هنرمندان می افتادند؛ در حالی که باید شأن و احترام هنرمند حفظ شود. به همین دلیل است که وقتی من خبر برگزاری هفته فرهنگی تبریز را توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز شنیدم، بسیار مشعوف و خوشحال شدم.»
يکشنبه 30 آبان 1389

برگزاری هفته های فرهنگی، فرهنگ زنده ملتها را زنده تر می کند

برگزاری هفته های فرهنگی، فرهنگ زنده ملتها را زنده تر می کند به گزارش کمیته اطلاع رسانی هفته فرهنگی تبریز در تهران سید صالح هاشمی عضو شورای اسلامی شهر تبریز در گفتگویی اعلام کرد: هر ملتی با فرهنگ خود زنده است و اگر بخواهیم حیات فرهنگ تداوم یابد چاره ای نداریم جز اینکه آن را صادر کنیم و یکی از راه های صدور فرهنگ برگزاری هفته های فرهنگی در سایر شهرها است.
يکشنبه 30 آبان 1389

هفته فرهنگی تبریز ایام خاطره انگیزی برای مردم تهران دارد

هفته فرهنگی تبریز ایام خاطره انگیزی برای مردم تهران دارد مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز با حضور در ستاد خبری هفته فرهنگی تبریز در تهران به تشریح برنامه های این هفته پرداخت.
يکشنبه 30 آبان 1389

آغاز هفته فرهنگی تبریز در تهران

آغاز هفته فرهنگی تبریز در تهران هفته فرهنگی تبریز با حضور 250 هنرمند و چهره فرهنگی تبریز شامگاه شنبه در فرهنگسرای خاوران تهران آغاز به کار کرد.
يکشنبه 30 آبان 1389

افقی روشن برای هفته فرهنگی تبریز در تهران در انتظار است

افقی روشن برای هفته فرهنگی تبریز در تهران در انتظار است مهندس عبادالله فتح اللهی معین شهردار کلانشهر تهران در برگزاری هفته فرهنگی تبریز، با پرشور خواندن حضور کاروان فرهنگی تبریز در تهران اظهار داشت: افقی روشن و خاطره ای ماندگار برای هفته فرهنگی تبریز در تهران در انتظار است.
شنبه 29 آبان 1389

هدف از برگزاری هفته فرهنگی تبریز در تهران معرفی جهان شهر تبریز است

هدف از برگزاری هفته فرهنگی تبریز در تهران معرفی جهان شهر تبریز است عضو شورای اسلامی شهر تبریز هدف از برگزاری هفته فرهنگی تبریز در تهران را نمایاندن و معرفی جهان شهر تبریز برای ایران اسلامی دانست.
شنبه 29 آبان 1389

هفته فرهنگي تبريز در تهران از امروز آغاز می شود

هفته فرهنگي تبريز در تهران از امروز آغاز می شود «هفته فرهنگي تبريز» با حضور 250 هنرمند و چهره فرهنگي تبريز امروز شنبه 29 آبان در فرهنگسراي خاوران آغاز به كار مي كند و از 30 آبان تا 6 آذر پذيراي علاقه‌مندان فرهنگ و هنر خطه آذربايجان خواهد بود.
شنبه 29 آبان 1389