لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

جشنواره تخم مرغ های نوروزی سهم عمده ای در جذب گردشگر به استان داشته است

جشنواره تخم مرغ های نوروزی سهم عمده ای در جذب گردشگر به استان داشته است دبیر ستاد دائمی تسهیلات سفر آذربایجان شرقی گفت: برگزاری نمایشگاه آثار منتخب نخستین جشنواره تخم مرغ های نوروزی، سهم عمده ای در جذب گردشگر داخلی به استان داشته است.
چهارشنبه 10 فروردين 1390

مركز تبريز، مركز شادابي شهر

مركز تبريز، مركز شادابي شهر چند روز است كه نمايشگاهي از آثار منتخب نخستين جشنواره تخم مرغ هاي نوروزي در مرکز شهرتبریز و تالار موزه هاي معاصر عمارت شهرداري برپاشده است. اين جشنواره از اواسط بهمن ماه با انتشار فراخوان شروع به كار كرده و هموطنان تا 25 بهمن فرصت داشتند كه آثارشان را به دبيرخانه جشنواره ارسال كنند و در نهايت بيش از 5200 تخم مرغ به دبيرخانه رسيده و 757 تخم مرغ از بين آثار رسيده به نمايشگاه جشنواره راه يافته و در طبقه همكف عمارت شهرداري تبريز به معرض نمايش گذاشته شده اند.
سه شنبه 9 فروردين 1390

برگزاری جشنواره تخم مرغ های نوروزی زنده کردن سنت های دیرینه و گامی در جهت توسعه سلامت شهروندان

برگزاری جشنواره تخم مرغ های نوروزی زنده کردن سنت های دیرینه و گامی در جهت توسعه سلامت شهروندان رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی با حضور در نمایشگاه تخم مرغ های نوروزی از اقدام ارزنده سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در پاسداشت سنتهای بومی منطقه قدردانی کرد. به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز ، دکتر مسعود محمدیان در بازدید از این نمایشگاه آثار رسیده به نخستین جشنواره تخم مرغ های نوروزی را بسیار عالی و تحسین برانگیز خواند و از ابتکار برگزاری چنین جشنواره ای ابراز خوشحالی کرد.
دوشنبه 8 فروردين 1390

گزارش تصویری نمایشگاه تخم مرغهای نوروزی به روایت خبرگزاری ایرنا

گزارش تصویری نمایشگاه تخم مرغهای نوروزی به روایت خبرگزاری ایرنا نمایشگاه نخستین جشنواره تخم مرغهای نوروزی به روایت خبرگزاری ایرنا
يکشنبه 7 فروردين 1390

تخم مرغ هاي رنگي شگفت انگيز بودند

تخم مرغ هاي رنگي شگفت انگيز بودند مسافران نوروزي تبریز كه نخستين روزهاي سال نوي خود را در تبريز سپري مي كنند يكي از جاذبه هاي جديد گردشگري اين شهر را نمايشگاه آثار جشنواره تخم مرغ هاي نوروزي عنوان كرده و آن را شگفت انگيز مي خوانند. در حالي كه طي اولين روزهاي سال نو، ابنيه های تاريخي تبريز پذيراي مهمانان نوروزي اين شهر هستند، عمارت شهرداري تبريز به عنوان بخشي از جاذبه هاي تاریخی و گردشگري اين شهر شماري قابل توجه از مسافرين را به سوي خود مي خواند.
شنبه 6 فروردين 1390

دیدار نوروزی هنرمندان با شهردار کلانشهر تبریز برگزار شد

دیدار نوروزی هنرمندان با شهردار کلانشهر تبریز برگزار شد دیدار نوروزی هنرمندان با شهردار تبریز در دومین روز سال جدید در محل خانه هنرمندان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگزار شد. هنرمندان و شهردار تبریز در این دیدار صمیمی با آرزوی موفقیت متقابل برای همدیگر در سال جدید، بر ضرورت همکاری بیش از پیش و نزدیک برای خلق رویدادهای بزرگ فرهنگی و هنری تاکید کردند.
چهارشنبه 3 فروردين 1390

جشنواره تخم مرغ های رنگی نویدبخش وحدت ملی بین اقوام ایران است

جشنواره تخم مرغ های رنگی نویدبخش وحدت ملی بین اقوام ایران است شهردار تبریز: جشنواره تخم مرغ های رنگی نویدبخش وحدت ملی بین اقوام ایران است شهردار تبریز با ثبت نخستین پیام در دفتر یادبود نمایشگاه تخم مرغ های رنگی، این جشنواره را نوید بخش وحدت بین اقوام ایرانی توصیف کرد. مهندس علیرضا نوین، در این پیام با تبریک سال نو و "آغاز جهش اقتصادی مردم ایران"، در سال 90 افزود: در گذشته ای نه چندان دور ملت عزیز و شهروندان تبریزی با برگزاری برنامه های متنوع نوروزی موجبات شادی و نشاط عمومی جامعه شدند.
چهارشنبه 3 فروردين 1390

جشنواره تخم مرغ های نوروزی به احیای سنت های ملی کمک می کند

جشنواره تخم مرغ های نوروزی به احیای سنت های ملی کمک می کند شهردار کلانشهر تبریز گفت: نخستین جشنواره تخم مرغ های نوروزی، سنت های ملی را در چارچوب ارزش های اسلامی زنده کرده و برای نسل های بعدی حفظ می کند. مهندس علیرضا نوین روز اول فروردین در حاشیه دیدار نوروزی خود با عموم شهروندان و مدیران ارشد شهرداری تبریز و افتتاح نمایشگاه آثار منتخب نخستین جشنواره سراسری تخم مرغ های نوروزی اظهار داشت: این جشنواره با همه ابتکارات ارزنده خود توانست به ایجاد نشاط اجتماعی در شهر منجر شده و به شادمانی مردم در آستانه سال نو کمک کند.
سه شنبه 2 فروردين 1390

بیش از 5 هزار و 100 تخم مرغ نقاشی شدند

بیش از 5 هزار و 100 تخم مرغ نقاشی شدند مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: با پایان مهلت ارسال آثار به دبیرخانه اولین جشنواره سراسری تخم مرغ های نوروزی، 5 هزار و 197 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است. به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حسین نجفی اظهار داشت: در طول مدت 40 روزه اعلام فراخوان اولین جشنواره تخم مرغ های نوروزی هزار و 115 پانزده نفر با ارسال 5 هزار و 197 اثر در این جشنواره شرکت کرده اند.
پنجشنبه 26 اسفند 1389

فعاليت نهادهاي فرهنگي تبريز در تعامل با يكديگر است

فعاليت نهادهاي فرهنگي تبريز در تعامل با يكديگر است مديرعامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز گفت: فعاليت نهادها و سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز در تعامل و همكاري با يكديگر است و اين مهم نبايد با موازي كاري اين نهادها تعبير شود.
دوشنبه 23 اسفند 1389